حرکت اول (۱۳۸۷)

کاربران (۷۱۲۸):
    »رای شما؟
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارگردان: فرهاد نجفی
بازيگران: الناز شاکردوست٬ لیلا اوتادی٬ پوریا پورسرخ٬ تیرداد کیائی٬ علی صادقی٬ مجید مشیری٬ بهمن دان٬ کیانوش گرامی٬ مهدی صفائی٬ مهراج محمدی٬ پرویز شفیع زاده٬ مهرداد نقیبی٬ سید ابراهیم بحرالعلومی٬ مهرداد نیکنام٬ آرزو پرو وصال٬ ‌لیلا جهاندیده٬ پریا عطائی٬ علی نیکو٬ پرهام فلاح ... »

ژانر: اکشن
محصول ایران

خلاصه داستان:
معتمدی، خلافکار بزرگ، بر اثر اختلاف، شریک خود روشن را، در خارج از کشور به قتل رسانده و برای به‌دست آوردن اموال او و با هویت جعلی وارد ایران می‌شود. پلیس که در جریان این ماجرا قرار گرفته درصدد پیدا کردن مخفیگاه معتمدی و دستگیری او برمی‌آید. از طرفی دیگر سارا که نوه روشن است تصمیم می‌گیرد با همکاری دوستان خود به نام‌های آناهیتا، سام، فرهاد و کیوان ضمن گرفتن انتقام از معتمدی اموال مسروقه پدر بزرگ خود را پس بگیرد.

می‌دانستيد...
«حرکت اول» یک پروژه اکشن با جلوه‌های خاص است که از تروکاژهای ویژه کامپوتری در آن استفاده می‌شود. این کار اولین تجربه کارگردانی «فرهاد نجفی» بوده و برای تولید و ساخت این فیلم از عوامل طراز اول و حرفه‌ای و بازیگران سرشناس و موفق سینمای ایران استفاده شده است. بخش‌هایی از فیلم با جلوه‌های ویژه کامپیوتری همراه است که تدوین آن را پس از انجام کارهای مربوط به جلوه‌های ویژه، فرهاد نجفی به تنهایی انجام می‌دهد. «مرتضی شایسته» تهیه‌کننده «حرکت اول» درباره این فیلم گفت: من امید زیادی به این فیلم دارم و «حرکت اول» در ژانر اکشن فیلمی نمونه و جدید است که تا به حال همانند آن را در سینمای ایران نداشته‌ایم.