۱۷ فروردين ۱۳۸۸

آوردن آب توسط حضرت عباس(ع) فیلم‌برداری می‌شود

داوود میرباقری به دنبال صحنه‌های جدید در سریال«مختارنامه»

ایسنا ـ نقش حضرت عباس (ع) را یک نابازیگر بازی می‌کند که تابه‌حال مقابل هیچ دوربینی نرفته است. این بازیگر که کاوه فتوحی نام دارد نقش جوانی حضرت عباس (ع) را بازی خواهد کرد. در این صحنه‌ها هم چنین محمد سیلی به ایفای نقش می‌پردازد و نقش شمر را بازی خواهد کرد.

فیلم‌برداری سریال «مختارنامه» که از هفته دوم تعطیلات آغاز شده است، با گرفتن صحنه‌های مربوط به آوردن آب توسط حضرت ابوالفضل العباس(ع) در شاهرود ادامه دارد.

 گروه سازنده سریال «مختارنامه» به سرپرستی و کارگردانی داوود میرباقری از زمان ساخت این سریال تاکنون برای دومین‌بار است که به شاهرود می‌روند و هم‌اینک صحنه‌های مربوط به نهرعلقمه را در روستای طرود در 125 کیلومتری شاهرود فیلم‌برداری می‌کنند. این صحنه‌ها به آوردن آب توسط حضرت عباس (ع) اختصاص دارد.

نقش حضرت عباس (ع) را یک نابازیگر بازی می‌کند که تابه‌حال مقابل هیچ دوربینی نرفته است. این بازیگر که کاوه فتوحی نام دارد نقش جوانی حضرت عباس (ع) را بازی خواهد کرد. در این صحنه‌ها هم چنین محمد سیلی به ایفای نقش می‌پردازد و نقش شمر را بازی خواهد کرد.

پیش‌بینی شده است که فیلم‌برداری صحنه‌های مربوط به نهر علقمه حداقل تا یک هفته دیگر به طول می‌انجامد.

 سریال «مختارنامه» از تولیدات مرکز سیما فیلم است و داوود میرباقری کارگردان این سریال اعلام آمادگی کرده بود که پخش این سریال از پاییز 88 آغاز شود.

نظرات کاربران (۲)

شما هم نظر دهيد comment
  • لبته من فکر میکنم که جناب ابالفضل(ع)در سال 61 هجری که واقعه عاشورا اتفاق افتاد حدود 35تا40 سال رو داشته ولی منظور از نقش جوانی رو بازی میکنه رو نمیدونم اگه میشه جوابشو برام ایمیل کنید ممنون میشم

    مسعود (۹ بهمن ۱۳۸۹، ساعت ۱۲:۳۵)
  • یعنی چی نقش جوانی حضرت عباس را بازی می کند؟ مگر حضرت عباس میانسالی و پیری داشتند؟

    sepide (۲۵ آبان ۱۳۸۹، ساعت ۲۲:۴۴)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.