۲۵ فروردين ۱۳۸۸

اکران دوم‌های فصل بهار اعلام شدند

الی و خاک آشنا آمدند

۳۰نما ـ شنیده‌ها حاکی است با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری تصمیم‌های اخیر وزارت ارشاد برای جلب نظر هنرمندان سینما با اکران و راهی کردن فیلم‌هایی که پیش از این امکان نمایش نداشته‌اند، نقش به‌سزایی در رابطه بهتر سینماگران با مسئولین اصولگرا برقرار می‌کند.

بالاخره فیلم سینمایی درباره‌ی الی... اکران می‌شود.


به گزارش سی‌نما فیلم سینمایی درباره‌ی الی... چهارمین ساخته اصغر فرهادی که پس از درخشش در فستیوال برلین و فجر توانست بسیاری از صاحب‌نظران و منتقدین را کسب کند در اکران دوم فصل بهار در گروه سینمایی آفریقا روانه پرده سینماها می‌شود.


این در حالی است که فیلم‌های خروس جنگی ساخته مسعود اطیابی، خاک‌آشنا ساخته بهمن فرمان‌آرا و حریم ساخته سیدرضا خطیبی‌سرابی همزمان با درباره‌ی الی... اکران می‌شود.


شنیده‌ها حاکی است با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری تصمیم‌ات اخیر وزارت ارشاد برای جلب نظر هنرمندان سینما با اکران و راهی کردن فیلم‌هایی که پیش از این امکان نمایش نداشته‌اند، نقش به‌سزایی در رابطه بهتر سینماگران با مسئولین اصولگرا برقرار می‌کند.


گفتنی است فیلم خاک‌آشنا ساخته بهمن فرمان‌آرا نیز پیش از این به دلیل مشکلات ممیزی اجازه نمایش را در سینماهای کشور نداشته است.


خاک‌آشنا در دوازدهمین جشن خانه سینما توانست تندیس‌های اصلی جشن را از آن خود کند تا بیش از پیش کنجکاوی‌برانگیز باشد.

نظرات کاربران (۳)

شما هم نظر دهيد comment
  • دمتون گرم!

    st (۲۸ فروردين ۱۳۸۸، ساعت ۲۰:۲۴)
  • من رفتم این فیلم رو دیدم ... محشره ... یکی از بهترین فیلم هایی بود که تو عمرم دیدم ... مردم ایران برای حمایت از این فیلم به سینماها برن و از دیدن فیلمی به این زیبایی لذت ببرن !

    morteza (۲۳ خرداد ۱۳۸۸، ساعت ۱۷:۵۴)
  • سلام خسته نباشید فیلم در باره الی تو کدام سینما ها اکران شده ممنونم

    نوشین (۲۶ خرداد ۱۳۸۸، ساعت ۱۷:۰۷)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.