۲۸ فروردين ۱۳۸۸

با گذشت بیش از 40 درصد از فیلم‌برداری

«زندگی با چشمان بسته» به نیمه رسید

فارس ـ تاکنون همه بازیگران «زندگی با چشمان بسته» مقابل دوربین رفته‌اند و از بین بازیگران اصلی تنها اندیشه فولادوند بازی خود را آغاز نکرده است که با اتمام کار در لوکیشن نیاوران این بازیگر نیز مقابل دوربین «فرج حیدری» خواهد رفت.

در حالی که 40 درصد از فیلمبرداری «زندگی با چشمان بسته» جدیدترین فیلم سینمایی «رسول صدرعاملی» پشت سر گذاشته شده، قرار است «عاطفه رضوی» به صورت افتخاری در چند سکانس از این فیلم حضور یابد.

تاکنون همه بازیگران «زندگی با چشمان بسته» مقابل دوربین رفته‌اند و از بین بازیگران اصلی تنها اندیشه فولادوند بازی خود را آغاز نکرده است که با اتمام کار در لوکیشن نیاوران این بازیگر نیز مقابل دوربین «فرج حیدری» خواهد رفت.


براساس این گزارش، "زندگی با چشمان بسته " داستان داستان خواهر و برادری است که در یک محله قدیمی زندگی و می‌کنند با اتفاقات زیادی روبرو می‌شوند.


حامد بهداد،ترانه علیدوستی، پولاد کیمیایی، فرهاد قائمیان،فرهاد آئیش،پریوش نظریه،الهام پاوه‌نژاد،اندیشه فولادوند، آناهیتا افشار،علی مردانی، گلاره شهبازیان، مهدی اسلام پور و عاطفه رضوی بازیگران یازدهمین فیلم بلند سینمایی "رسول صدرعاملی " هستند.

رسول صدرعاملی این فیلم را 23 اسفند سال گذشته با بازی حامد بهداد، ترانه علیدوستی، فرهاد قائمیان و فرهاد آئیش در تهران کلید زد و با پایان فیلمبرداری صحنه‌های خارجی از روز یکشنبه 23 فروردین ماه فیلمبرداری صحنه‌های داخلی را در جمال‌آباد خیابان نیاوران آغاز کرد.


زندگی با چشمان بسته  پس از فیلم‌هایی نظیر دیشب باباتو دیدم آیدا،  من ترانه پانزده سال‌دارم ، دختری با کفش‌های کتانی  به نوعی در ادامه دغدغه‌های اجتماعی صدرعاملی محسوب می‌شود که بر اساس فیلمنامه‌ای از  محمود اربابی جلوی دوربین رفته است.

در کارنامه سینمایی رسول صدرعاملی ساخت ده فیلم بلند سینمایی شب (1386)، هر شب تنهایی (1386)، دیشب باباتو دیدم آیدا (1383)، من ترانه پانزده سال دارم (1380)، دختری با کفشهای کتانی (1377)، سمفونی تهران (1373)، قربانی (1371)، پاییزان (1366)، گلهای داوودی (1363) و رهایی (1361) دیده می‌شود.

نظرات کاربران (۴)

شما هم نظر دهيد comment
 • من هم با نظر امیر جابری موافقم آقای شریفی نیا یکی از کسانی هست که به شدت در سینما اهل باندبازی می باشد

  مسعود (۲۲ شهريور ۱۳۸۸، ساعت ۱۸:۲۵)
 • خیلی سینمای ایران نسبت به کشورهای عربی در سطح پایین قرار داره

  sara (۲۸ ارديبهشت ۱۳۸۸، ساعت ۱۹:۱۱)
 • متاسفم که بعد از این همه سال که از انقلاب میگذره . هنوز سینمای ما رشد نکرده........ و بیشتر ناراحتم که باند بازی در سینمای ما مجال بروز استعداد های جدید نمیده. اقا ی شریفی نیا...........................................................................

  sahand (۱۱ مرداد ۱۳۸۸، ساعت ۲۰:۳۵)
 • برای بعضیها مثل شریفی نیا که خودشان را دلسوزه سینما مینامند واقعا متاسفم . این ادم انتخاب بازیگر هر فیلم و سریالی را که بر عهده داشت امین حیایی در ان فیلم یا سریال حضور داشت !!! بعد میگه من باند باز نیستم

  امیر جابری (۲۶ مرداد ۱۳۸۸، ساعت ۱۹:۲۲)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.