۱۴ مهر ۱۳۸۸

جدیدترین فیلم رضا کریمی در روزهای آخر تصویربرداری

آدمکش در تهران

۳۰نما ـ آدمکش که با یک پیش تولید طولانی پنج ماهه، اواسط مرداد ماه وارد تولید شد، با فیلم‌نامه‌ای از محمدهادی کریمی که بنا به تجربه و تفاهم دوطرفه از بعد از انعکاس با برادر خود پیدا کرد، با بازی بهرام رادان جلوی دوربین محمود کلاری رفت.

 

رضا کریمی از قدر نادیده‌ترین کارگردان‌های سینمای ایران است. قدر‌نادیده از آن جهت که هیچ‌گاه مزد تکنیکال بودن آثارش را نگرفته و همیشه تنها به دلیل رادیکال بودن موضوعاتش جزو خواص قرار گرفته. چه آن زمان که عشق+2 و تب را در سینمای آزاد جریان دوم خرداد ساخت و چه زمانی که انعکاس را با یک سو‌ءتفاهم موضوعی در زمان مدیریت دولتی سینمایی در دولت نهم ساخت.

او این‌بار اما می‌خواهد تجربه‌ی جدیدی را رقم بزند که از شواهد و مشخصات اثر مشخص است هم با یک فیلم سینمایی حرفه‌ای روبرو خواهیم بود و هم باز مثل آثار قبلی فیلم‌ساز فیلم «جریان متفاوت» جریان حاکم خواهد بود.

به گزارش 30نما، آدمکش که با یک پیش تولید طولانی پنج ماهه، اواسط مرداد ماه وارد تولید شد، با فیلم‌نامه‌ای از محمدهادی کریمی که بنا به تجربه و تفاهم دوطرفه از بعد از انعکاس با برادر خود پیدا کرد، با بازی بهرام رادان جلوی دوربین محمود کلاری رفت. البته حضور ستاره‌های کم کار چند وقت اخیر همچون بهرام رادان و مهتاب کرامتی و حضور حامد بهداد، تیمی کمتر تشکیل شده را مقابل دوربین کلاری قرار داده است.

بهرام رادان و مهتاب کرامتی جلوی دوربین رفته‌اند و تا چند روز دیگر علاوه بر حضور بهداد چند بازیگر مطرح دیگر نیز به گروه اضافه می‌شوند. تمام سعی دست‌اندرکاران فیلم بر آن است تا جدیدترین ساخته ی رضا کریمی در جشنواره بیست و هشتم نمایش داده شود. هر چند همه چیز به بعد از مراحل فیلمبرداری و درگیری در لابراتوار بستگی دارد.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.