۲۱ مهر ۱۳۸۸

یک سه‌گانه دیگر از صدرعاملی

در‌ انتظار معجره اوایل آبان جلوی دوربین خواهد رفت

۳۰نما ـ صدرعاملی‌ مدت زمان پیش‌بینی شده فیلم‌برداری این فیلم را ۴۵ روز تا ۲ ماه عنوان کرد و با اشاره به انتخاب بازیگران نقش اصلی فیلم خود افزود: پریوش نظریه و فرهاد قائمیان بازیگران نقش اصلی فیلم «در انتظار یک معجزه» هستند که در مشهد مقابل دوربین خواهد رفت.

مریم ضیغمی‌: «رسول صدرعاملی»، از شروع ساخت فیلم جدیدش با نام «در انتظار یک معجزه» در اوایل آبان ماه خبر داد و گفت: این فیلم سومین قسمت سه گانه‌ام درباره زائران امام رضا(ع) به شمار می‌رود که طبق برنامه‌ریزی انجام شده، قرار است بین یکم تا پنجم آبان فیلم‌برداری آن در مشهد مقدس آغاز شود.

 کارگردان فیلم سینمایی «دختری با کفش‌های کتانی» با اشاره به این که این فیلم در مرحله نگارش نهایی قرار دارد، افزود: فیلم نامه «در انتظار یک معجزه» یک سال و نیم پیش به نگارش درآمد که در نگارش فیلم‌نامه دو تن از دوستانم نیز من را یاری کردند و هنگامی که تصمیم گرفتم سومین فیلم از سه گانه خود را درباره امام رضا(ع) بسازم، یعنی در ادامه دو فیلم «هر شب تنهایی» و «شب»، با توجه به این که زمان هم گذشته و شرایط هم تغییر کرده اکنون دوباره در حال بازنویسی فیلم نامه «در انتظار یک معجزه» هستم.

کارگردان فیلم «من ترانه ۱۵ سال دارم» مدت زمان پیش بینی شده فیلم برداری این فیلم را ۴۵ روز تا ۲ ماه عنوان کرد و با اشاره به انتخاب بازیگران نقش اصلی فیلم خود افزود: پریوش نظریه و فرهاد قائمیان بازیگران نقش اصلی فیلم «در انتظار یک معجزه» هستند که در مشهد مقابل دوربین خواهد رفت. البته علاوه بر این بازیگران، هم چون فیلم های گذشته‌ام از بازیگران مشهدی نیز استفاده خواهم کرد. ضمن این که به دنبال یک بازیگر کودک بین ۳ تا ۵ ساله باهوش و  بااستعداد می‌گردیم.

صدرعاملی با بیان این که لوکیشن اصلی فیلم هم چنان حرم مطهر امام رضا(ع) است، تصریح کرد: به اقتضای قصه فیلم‌برداری این اثر ایجاب می‌کند که در فصل سرما ساخته شود.

صدرعاملی با اشاره به مشکلات ساخت فیلم در حرم مطهر، با انتقاد از همکاری نکردن خدام حرم مطهر امام رضا(ع) گفت: مشکل ساخت فیلم همیشه وجود دارد، روابط عمومی آستان قدس رضوی و کلیه کارکنان همکاری خوبی با عوامل گروه فیلم‌برداری ما می‌کنند ولی خدام محترم همکاری نمی‌کنند. به هر صورت برایم مهم به سرانجام رسیدن فیلم جدیدم است که امیدوارم ساخت آن بدون مشکل به پایان برسد.

 

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.