۳۰ مهر ۱۳۸۸

وعده‌ی جدید وزارت ارشاد با همکاری شبکه سه

جیرانی کارگردان «نود» سینمایی می‌شود

فارس ـ  شبکه سه قصد دارد با همکاری کامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد فارابی و معاونت سینمایی «نود سینمایی» بسازد و «فریدون جیرانی» برای کارگردانی آن درنظر گرفته شده است.قائم مقام مدیر شبکه سه سیما گفت: این شبکه قصد دارد با همکاری کامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد فارابی و معاونت سینمایی «نود سینمایی» بسازد و «فریدون جیرانی» برای کارگردانی آن درنظر گرفته شده است.

هاشم رضایت گفت: ما با آقای فریدون جیرانی تا به حال برای ساخت این برنامه چند جلسه داشته‌ایم. طرحی که آقای جیرانی آورده‌اند به بحث سینما، فرهنگ سینما، کارگردان‌ها و .. می‌پردازد و در حقیقت درباره پیشرفت سینمای ایران است.


وی افزود: ما جلساتی در این زمینه داشته‌ایم اما هنوز به نقطه نظر نهایی نرسیده‌ایم و جلسات ادامه دارد تا به یک ساختار کامل و جامع برسیم و پس از آن کار را شروع کنیم.


رضایت با بیان اینکه این برنامه بسیار جامع است و تمام حوزه‌های سینما نظیر بحث نقد، گزارش، گریم، کارگردانی، بازیگری و ... را دربر می‌گیرد، تصریح کرد: ساخت این برنامه همکاری کامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد فارابی و معاونت سینمایی را می‌طلبد. در این باره آقای جیرانی صحبت‌هایی با این مراکز داشته است ولی ما درصدد هستیم که یک برنامه‌ریزی کامل داشته باشیم و بدانیم که برنامه به طور دقیق به کدام سمت می‌رود و چه آیتم‌هایی دارد. پس از آن برنامه نشستی داشته باشیم و با این سه نهاد به یک تفاهم کامل برسیم.

 

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.