۰۳ آبان ۱۳۸۸

قسمت چهارم یک انیمیشن دوست داشتنی

داستان اسباب‌بازی‌ها در یک مکان جدید

۳۰نما ـ این روزها یک تیم سه نفره مشغول نوشتن فیلم‌نامه قسمت چهارم« قصه اسباب‌بازی» هستند. قرار است اسباب بازی‌های ریز و درشت این مجموعه فیلم، این‌بار به یک مکان تازه سفر کنند و با عروسک‌ها و آدم‌های جدیدی آشنا شوند.

با آن که قسمت سوم انیمیشن کامپیوتری «قصه اسباب‌بازی»‌به نمایش عمومی در نیامده است، ولی سازندگان آن بحث تولید چهارمین قسمت این مجموعه فیلم را مطرح کرده‌اند.«قصه اسباب بازی 3» حدود دو ماه دیگر به روی پرده سینماها می‌رود و دو شخصیت اصلی آن یعنی «وودی» و «باز» با ورود به یک مهدکودک، با ماجراجویی‌های تازه‌ای روبه‌رو می‌شوند. قسمت اول و دوم فیلم در سال‌های 1995 و 1999 ساخته شدند و فاصله زمان نمایش قسمت دوم و سوم به یازده سال می‌رسد. همین مسئله باعث تعجب بسیاری از تماشاگران شده است.

«قصه اسباب‌بازی» اولین انیمیشن کامپیوتری تاریخ سینما بود که کمپانی والت‌دیزنی آن را با همکاری شرکت پیکسار تهیه کرد. منتقدان سینمایی از این فیلم، به عنوان انقلابی در تاریخ انیمیشن اسم برده‌ند.

دو قسمت اول این انیمیشن توسط «جان لستر» کارگردانی شد. اما کارگردانی قسمت سوم را لی‌اونکریچ انجام داده است. به احتمال فراوان قسمت چهارم فیلم را دوباره لستر کارگردانی خواهد کرد. تفاوت اصلی قسمت سوم با دو قسمت قبلی این است که این بار تماشاگران کوچک و بزرگ فیلم می‌توانند آن را به صورت سه بعدی در روی پرده سینما تماشا کنند. بچه‌ها و خانواده‌های آنها تابستان امسال استقبال خوبی از نسخه‌های
سه بعدی انیمیشن‌های «بالا»، «عصر یخی 3» و «هیولاها علیه بیگانه‌های فضایی» کردند.این روزها یک تیم سه نفره مشغول نوشتن فیلم‌نامه قسمت چهارم« قصه اسباب‌بازی» هستند. قرار است اسباب بازی‌های ریز و درشت این مجموعه فیلم، این‌بار به یک مکان تازه سفر کنند و با عروسک‌ها و آدم‌های جدیدی آشنا شوند.

گزارش از کیکاووس زیاری

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.