۰۳ آبان ۱۳۸۸

اولین فیلم مستقل محسن عبدالوهاب

بهداد و کوثری در لطفا مزاحم نشوید عبدالوهاب

۳۰نما ـ به گزارش 30نما این چهارمین تجربه‌ی مشترک باران کوثری و حامد بهداد است که بعد از فیلم‌های سینمایی روز سوم و دایره زنگی رقم می‌خورد.

حامد بهداد به جمع بازیگران فیلم "لطفا مزاحم نشوید" به کارگردانی محسن عبدالوهاب اضافه شد.


محمد احمدی تهیه‌کننده این فیلم گفت: تا کنون حضور باران کوثری، سیامک صفری، حامد بهداد و مجید بهرامی در این فیلم قطعی شده است و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته نیمه اول آبان‌ماه "لطفا مزاحم نشوید" در تهران کلید می‌خورد.

این فیلم یک طنز اجتماعی است که بر اساس فیلمنامه‌ای از عبدالوهاب ساخته می‌شود. ‌محمد احمدی فیلمبرداری این پروژه را نیز به عهده دارد. عواملی که حضورشان در این فیلم قطعی شده عبارتند از سعید هاشمی مجری طرح، محسن غرایی دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز، امیر اثباتی طراح صحنه، مهرداد میرکیانی طراح گریم و یدالله نجفی صدابردار.

محسن عبدالوهاب که فیلم‌های سینمایی "خون‌بازی"‌، "ننه گیلانه" و "روزگار ما" را به همراه رخشان بنی‌اعتماد کارگردانی کرده است، سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه و کارگردانی را برای خون بازیدریافت کرده است.

به گزارش 30نما این چهارمین تجربه‌ی مشترک باران کوثری و حامد بهداد است که بعد از فیلم‌های سینمایی روز سوم و دایره زنگی رقم می‌خورد.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.