۰۶ آبان ۱۳۸۸

«با یک غریبه سبزه قدبلند آشنا می‌شوی» ساخته شد

وودی آلن و فیلم جدیدش

۳۰نما ـ آنتونیو باندراس، جاش برولین، آنتونی هاپکینز و نائومی واتس بازیگران این فیلم هستند که فیلمبرداری آن تابستان امسال در بریتانیا انجام ‌شد.

فیلمساز سرشناس آمریکایی عنوان «با یک غریبه سبزه قدبلند آشنا می‌شوی» را برای فیلم جدید خود انتخاب کرد که در لندن فیلمبرداری شده است.


آنتونیو باندراس، جاش برولین، آنتونی هاپکینز و نائومی واتس بازیگران این فیلم هستند که فیلمبرداری آن تابستان امسال در بریتانیا انجام ‌شد. «با یک غریبه سبزه قدبلند آشنا می‌شوی» را شرکت مدیاپرو در بارسلونا تهیه کرده که روی «ویکی کریستینا بارسلونا» فیلم قبلی آلن نیز سرمایه‌گذاری کرد.

جما جونز، فریدا پینتو و لوسی پانچ دیگر بازیگران این فیلم هستند. داستان آن درباره اعضای یک خانواده و زندگی عاشقانه گره‌خورده آنهاست که می‌کوشند مشکلات خود را حل کنند. «غریبه» پاییز سال 2010 به نمایش درمی‌آید.

آلن 74 ساله اخیراً فیلم کمدی «هرچه نتیجه‌بخش باشد» را روی پرده داشت. او که بیشتر فیلم‌های خود را در نیویورک ساخته، چهار فیلم قبلی خود «امتیاز نهایی»، «خبر دست اول»، «رویای کاساندرا» و «ویکی کریستینا بارسلونا» را در بریتانیا و اسپانیا ساخت.

آلن سال 1978 برای «آنی هال» جوایز اسکار بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه غیراقتباسی را برد و در 1987 با «هانا و خواهرانش» برنده اسکار بهترین فیلمنامه شد.

 

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.