۱۳ آبان ۱۳۸۸

یک ملودرام اشک‌ آور

لطیفی «بار دیگر مادر» را می‌سازد

۳۰نما ـ محمدحسین لطیفی کارگردان فیلم‌هایی همچون روز سوم و توفیق اجبازی قصد دارد در جدیدترین ساخته‌ی خود بعد از سریال نردبام آسمان، «بار دیگر مادر» را با طرحی از خودش جلوی دوربین ببرد.

محمدحسین لطیفی کارگردان فیلم‌هایی همچون روز سوم و توفیق اجبازی قصد دارد در جدیدترین ساخته‌ی خود بعد از سریال نردبام آسمان، «بار دیگر مادر» را با طرحی از خودش جلوی دوربین ببرد.

به گزارش 30نما، لطیفی که پیش از این در یک برنامه‌ی تلویزیونی از آرزوی خود مبنی بر ساخت فیلمی در مدح جایگاه مادر سخن می‌گفت، اکنون فرصتی پیدا کرده است تا این طرح را به تهیه‌کنندگی سید کمال طباطبایی جلوی دوربین ببرد.

لطیفی البته عزم‌اش را برای رساندن فیلم به جشنواره بیست‌وهشتم جزم کرده است و به نظر می‌رسد تجربه‌ی ساخت فیلم روز سوم در روزهای پایانی جشنواره بیست‌وپنجم او را نسبت به مسئله‌ی زمان، باتجربه کرده است.

به گزارش 30نما، این دومین همکاری لطیفی و طباطبایی بعد از فیلم پرفروش توفیق اجبازی است و به نظر می‌رسد قصه‌ی فیلم «بار دیگر مادر» در یک فضای کاملا متفاوت نسبت به توفیق اجبازی جلوی دوربین برود.

هرچند لطیفی هنوز سخنی از قصه‌ی فیلم به میان نیاورده است، اما قصد او برای ساخت «بار دیگر مادر» ترغیب احساسات تماشاگر در قالب یک ملودرام خانوادگی است که بتواند حسابی اشک تماشاگر را دربیاورد.

حضور الناز شاکردوست تقریبا درون فیلم لطیفی قطعی به نظر می‌رسد و شنیده‌ها حاکی از پیوستن باران کوثری به گروه بازیگران فیلم است تا در یکی از نقش‌های اصلی حاضر شود. اگر این قضیه محقق شود؛ «بار دیگر مادر» پنجمین تجربه‌ی همکاری لطیفی و کوثری بعد از فیلم‌هایی همچون خوابگاه دختران و توفیق اجباری است.

هرچند هنوز از ترکیب بازیگران فیلم جدید لطیفی خبری نیست، اما لطیفی ترجیح می‌دهد با بازیگرانی که قبلا تجربه‌ی چند فعالیت مستمر را با هم داشته‌اند، استفاده کند.

باید دید آیا لطیفی بعد از «روز سوم» می‌تواند بار دیگر با ساخت یک فیلم ملودرام، حضور موفقی در جشنواره بیست‌و هشتم داشته باشد یا خیر.

نظرات کاربران (۱)

شما هم نظر دهيد comment
  • اگر از باران کوثری استفاده کند قطعا موفق خواهد بود در غیر این صورت.....

    حسن شهسواری (۲۲ اسفند ۱۳۸۸، ساعت ۰۲:۱۲)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.