۲۶ آبان ۱۳۸۸

ترکش‌های منشور اخلاقی فوتبال به سینما و تلویزیون هم رسید

علیرضا نیکبخت‌واحدی و مهرداد میناوند، از سوی فدراسیون فوتبال ممنوع‌التصویر شدند

فارس ـ روابط عمومی شکوفا فیلم از عدم حضور «نیکبخت واحدی‌» و «مهرداد میناوند» در تله‌فیلم «پلی‌آف» بر اساس منشور اخلاقی سازمان لیگ برتر خبر داد.

روابط عمومی شکوفا فیلم از عدم حضور «نیکبخت واحدی‌» و «مهرداد میناوند» در تله‌فیلم «پلی‌آف» بر اساس منشور اخلاقی سازمان لیگ برتر خبر دادند.

بنابراین گزارش،  روابط عمومی شکوفا فیلم در یادداشتی، آورده است: چندیست که از این سو و آن سو خبر از ساخت فیلمی به نام «پلی‌آف» می‌رسد.
این فیلم که نام قبلیش «وقت اضافه بود» توسط موسسه فرهنگی هنری شکوفا فیلم در دست تولید است که کیان بابائیان تهیه‌کننده و سیامک خواجوند کارگردان آن است.
قصه این فیلم به صعود یک تیم از دسته یک به لیگ برتر می‌پردازد که قرار بود در آن علی انصاریان، علیرضا نیکبخت‌واحدی و مهرداد میناوند بازی کنند که متاسفانه علی انصاریان به دلیل قرارداد با تیم فولاد‌گستر تبریز، از تیم کنار رفت و از ‌آن بدتر درست در زمانی که بازیگران اصلی فیلم، مثل مهران غفوریان، رضا شفیعی‌جم، احمد پورمخبر، سیدرضا حسینی، مهدی امینی‌خواه، یوسف صیادی، محسن افشانی، امید متقی و سیروس میمنت انتخاب شدند و قرار شد «پلی‌آف» یک فیلم خوب در جهت آشتی رسانه‌ها و فوتبالیست‌ها باشد، خبر رسید که «نیکبخت‌واحدی» به دلیل منشور اخلاقی و «مهرداد میناوند» به دلیل «نمی‌دانم چه؟» نمی‌توانند در این پروژه حضور داشته باشند.
حال سوال این است؟ وقتی کسی نمی‌تواند فیلم بازی کند یعنی ممنوع‌التصویر است. چرا مصاحبه‌های نیکبخت و دیگران که در منشور اخلاقی قرار گرفته‌اند، از تلویزیون پخش می‌شود.


بر اساس این گزارش، طی تماس خبرنگار فارس با روابط عمومی این موسسه، عنوان شد: از حراست‌ سازمان‌های مختلف به ما زنگ زدند و گفتند نباید این فیلم با حضور این افراد ساخته شود و اگر این اتفاق بیافتد کار با شکست مواجه می‌شود. البته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بازی این دو بازیکن، مشکلی ندارد. صحبت ما این است که اگر علیرضا نیکبخت‌واحدی ممنوع‌التصویر است، چرا این بازیکن شب گذشته در برنامه نود حضور پیدا کرده است.
درخصوص مهرداد میناوند هم به ما گفته می‌شود که این بازیکن ممنوع‌التصویر است.

 

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.