۲۷ آبان ۱۳۸۸

عبدالوهاب یکی از چهار قصه را روایت کرد

فیلم پدر را دختر تدوین می‌کند؛ عبدالوهاب تدوین «لطفا مزاحم نشوید» را آغاز کرد

ایسنا ـ فیلمبرداری بخشی از فیلم سینمایی «لطفا مزاحم نشوید» به کارگردانی محسن‌ عبدالوهاب با بازی باران کوثری و افشین هاشمی تمام شد و تدوین این بخش همزمان با فیلمبرداری قسمت‌های بعدی توسط سپیده عبدالوهاب آغاز شده است.

فیلمبرداری بخشی از فیلم سینمایی « لطفا مزاحم نشوید » به کارگردانی محسن‌ عبدالوهاب با بازی باران کوثری و افشین هاشمی تمام شد و تدوین این بخش همزمان با فیلمبرداری قسمت‌های بعدی توسط سپیده عبدالوهاب آغاز شده است.

به گزارش ایسنا،محمد احمدی تهیه‌کننده « لطفا مزاحم نشوید » که مدیریت فیلمبرداری را نیز برعهده دارد با اعلام این خبر افزود: سپیده عبدالوهاب کار تدوین بخش اول فیلم «لطفا مزاحم نشوید» را شروع کرده و دستیار تدوین سهیل خوشاب است.

محسن قرایی، برنامه‌ریز فیلم نیز اعلام کرد با پایان یافتن قصه‌اول فیلمبرداری قصه چهارم با بازی حامد بهداد کلید خواهد خورد.

قرایی افزود: ترتیب فیلمبرداری بخش‌های دیگر بستگی به شرایط آب و هوایی خواهد داشت.

شایان ذکر است که مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در تهیه این فیلم مشارکت دارد.

« لطفا مزاحم نشوید » فیلمی پر بازیگر است که عملا بازیگر اول و دوم در آن وجود ندارد و افشین هاشمی و باران کوثری پیش برندگان اصلی قصه اول این فیلم بودند.

درواقع بازیگر اصلی در این فیلم روایت‌هایی است که در 4 قصه تو در تو جریان دارد و بازیگران در نقش شخصیت‌هایی که ایفا می‌کنند، پیش‌برنده موقعیت‌های بدیع فیلم هستند.

« لطفا مزاحم نشوید » با نیم‌نگاهی طنزآلود، روایت‌هایی از وقایع مختلف مرتبط با زندگی جوانان امروز ارائه می‌کند. طنز در « لطفا مزاحم نشوید » نه یک طنز ساختگی بلکه طنزی است که در خلال مشکلات زندگی روزانه در کلان شهر تهران به طور واقعی در جریان است.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.