۲۹ آبان ۱۳۸۸

عبدالله اسفندیاری تهیه‌کننده فیلم خبر داد

خواب لیلا بعد از دو خواهر اکران می‌شود و به جشنواره نمی‌رود

فارس ـ «عبدالله اسفندیاری» با اشاره به این که پس از سه سال انتظار نمایش «خواب لیلا» در جشنواره چندان کمکی به اکران آن نمی‌کرد، گفت: اگر می‌خواستیم صبر کنیم تا پس از نمایش فیلم در فجر آنرا اکران کنیم، «خواب لیلا» دیگر کهنه می‌شد و جذابیتی برای تماشاگر نداشت.

«عبدالله اسفندیاری» با اشاره به این که پس از سه سال انتظار نمایش « خواب لیلا » در جشنواره چندان کمکی به اکران آن نمی‌کرد، گفت: اگر می‌خواستیم صبر کنیم تا پس از نمایش فیلم در فجر آنرا اکران کنیم، «خواب لیلا» دیگر کهنه می‌شد و جذابیتی برای تماشاگر نداشت.

تهیه‌کننده فیلم‌سینمایی « خواب لیلا » با اعلام این مطلب اظهار داشت: قرار داد اکران فیلم را در گروه سینمایی قدس بسته شده و قرار است از نیمه آذر و با پایان نمایش عمومی « دو خواهر » توسط سپاهان، فیلم راهی اکران عمومی شود.


اسفندیاری با اشاره به ویژگی‌های این فیلم گفت: « خواب لیلا » علی‌رغم این که سه سال متوالی نتوانست در جشنواره شرکت کند اما با این وجود از سوی جامعه سینمایی در جشن خانه سینما مورد توجه قرار گرفت و توانست، دو جایزه را کسب کند و همین موضوع نشان دهنده نقاط برجسته فیلم است ضمن این که نمایش این فیلم، می‌تواند تحولی را در زمینه اکران فیلم‌های ژانر وحشت ایجاد کند.


 « خواب لیلا » قصه دختری 26 ساله است که به تنهایی در خانه به ارث رسیده از پدر و مادرش زندگی می کند. او مدتی است که توسط دختری شش ساله که از قدرت خارق العاده‌ای برخوردار است مورد حمله های وحشیانه قرار می گیرد.دکتر پوریا عقیده دارد تنها راه رهایی وی جستجو در گذشته های فراموش شده دوران کودکی اوست.این جستجو به جایی نمی رسد تا در نهایت او را به دکتر سهرابی می‌سپارند تا لیلا را دریک سفر درونی برای ملاقات با ضمیر ناخودآگاهش ببرد و ...


در سومین فیلم بلند «مهرداد میرفلاح» بازیگرانی چون فاطمه معتمد آریا،پ‍‍ژمان بازغی،ماهایا پطروسیان، فرخ نعمتی، شیوا ابراهیمی، محسن قاضی مرادی، پریا و سارا پدرام جعفری، عاطفه و عارفه بیگلر به ایفای نقش پرداخته‌اند.


فیلمنامه این فیلم را «شاهرخ دولکو» و «حبیب الله شیرازیان» به نگارش درآورده‌اند.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.