۰۲ آذر ۱۳۸۸

توقیفی‌ها از بند غیبت آزاد می‌شوند

سرانجام پس از پنج سال تردست اکران می‌شود

فارس ـ پس از گذشت پنج سال از تولید فیلم سینمایی «تردست» به کارگردانی محمدعلی سجادی، با کسب پروانه نمایش در برنامه آینده گروه سینمایی عصر جدید قرار می‌گیرد.

پس از گذشت پنج سال از تولید فیلم سینمایی «تردست» به کارگردانی محمدعلی سجادی، با کسب پروانه نمایش در برنامه آینده گروه سینمایی عصر جدید قرار می‌گیرد.

«سیروس تسلیمی» سرمایه‌گذار و پخش‌کننده در این باره گفت: پس از گذشت پنج سال، پروانه نمایش این فیلم در معاونت جدید سینمایی تمدید شد، چون در دوره قبلی بنا به دلایلی که هیچ وقت معلوم نشد، اکرانش متوقف ماند.


وی افزود: با کسب پروانه، برنامه اکران فیلم در گروه عصرجدید در نظر گرفته شده که در صورتی که در شورای صنفی نمایش ثبت شود، جایگزین فیلم «آقای هفت رنگ» خواهد شد.


تسلیمی درباره اقبال «تردست» در اکران عمومی گفت: این فیلم از جهت فروش، قاعده فیلم‌های پرفروش را رعایت کرده و امیدواریم که مورد استقبال قرار بگیرد.


وی افزود: این فیلم آداپته‌ای از یک نمایشنامه روحوضی است که به صورت سینمایی درآمده و از کاراکترهای نمایشنامه‌های روحوضی برخوردار است.


براساس این گزارش، فیلم سینمایی «تردست» به کارگردانی،‌ تهیه کنندگی و نویسندگی محمدعلی سجادی، سه سال پیش ساخته شد.


شهرام حقیقت دوست،‌ نیوشا ضیغمی، بهزاد فراهانی، امیر جعفری، سیروس ابراهیم‌زاده، گوهر خیراندیش، مریم کاویانی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.


این فیلم که از فضایی کمیک برخوردار است،داستان ارتباط روح مادری با فرزندش را به تصویر می‌کشد.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.