۰۶ آذر ۱۳۸۸

باز هم ایرج طهماسب و حمید جبلی در کنار هم

اختصاصی 30نما؛ کلاه قرمزی « بچه ننه» می‌شود

۳۰نما ـ به گزارش 30نما تا کنون حضور حمید جبلی در جلوی دوربین قطعی شده و شنیده‌ها حاکی است سازندگان فیلم در حال انجام مذاکره با بازیگران مطرح برای حضور در این پروژه هستند. بازیگرانی همچون باران کوثری که تا پیش از این نیز در «کلاه قرمزی 88» با ایرج طهماسب همکاری کرده بود.

در حالی که چند روزی است خبری مبنی بر ساخت سومین قسمت از سه‌گانه‌ی سینمایی «کلاه‌قرمزی» در رسانه‌ها منتشر شده است خبرهای جدید حکایت از عزم جدی دفتر صحرا فیلم برای ساخت یک فیلم به یاد ماندنی را دارد.

به گزارش 30نما این روزها دفتر سینمایی صحرا فیلم بسیار شلوغ و پر رفت و آمد است و زوج طهماسب و جبلی در حال بازنویسی سومین قسمت از سه‌گانه «کلاه قرمزی» با عنوان «بچه‌ننه» هستند.

«بچه ننه‌» در سال 84 به کارگردانی ایرج طهماسب و تهیه‌کنندگی حمید مدرسی (صحرا فیلم) پروانه ساخت از معاونت سینمایی وقت دریافت کرد که تا به امروز به دلیل مشغله‌های این دفتر از جمله ساخت فیلم «رفیق بد» و «کلاه قرمزی 88» که این آخری برای تلویزیون بود و در نوروز 88 پخش شد، به این وقت از سال کشیده شد.

«بچه ننه» قرار است باز هم حول شخصیت کلاه قرمزی ساخته شود و شخصیت‌های عروسکی جدیدی منهای «پسر خاله» اضافه می‌شوند.

به گزارش 30نما تا کنون حضور حمید جبلی در جلوی دوربین قطعی شده و شنیده‌ها حاکی است سازندگان فیلم در حال انجام مذاکره با بازیگران مطرح برای حضور در این پروژه هستند. بازیگرانی همچون باران کوثری که تا پیش از این نیز در «کلاه قرمزی 88» با ایرج طهماسب همکاری کرده بود.

اگر چه نزدیک بیش از 15 سال از اولین ساخته‌ی زوج موفق طهماسب و جبلی می‌گذرد اما محبوبیت کلاه قرمزی نزد نسل‌های مختلف، نشان از آن دارد که موفقیت این فیلم در گیشه نیز یکی از اتفاق‌های خوب در حوزه سینمای کودک باشد. و به سیاق دو فیلم قبلی یعنی «کلاه قرمزی و پسر خاله» و «کلاه قرمزی و سروناز» که فیلم‌های اول سال در فروش شدند، این بار با «بچه ننه» و احتمالا در سال 89 اتفاق بیافتد.

به گزارش 30 نما پیش تولید «بچه ننه» در دفتر صحرا فیلم ادامه دارد و ایرج طهماسب قصد دارد این فیلم را بهمن یا اسفند 88 مقابل دوربین ببرد.  

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.