۱۵ آذر ۱۳۸۸

آسمان محبوب از نیمه گذشت

لیلا حاتمی مقابل دوربین فیلم جدید مهرجویی رفت

۳۰نما ـ به گزارش 30نما در حالی اکثر بازیگران اصلی مقابل دوربین رفته‌اند که از دو روز گذشته نیز لیلا حاتمی یکی از بازیگران اصلی فیلم هم مقابل دوربین مهرجویی رفته است تا پس از نزدیک به سیزده سال از ساخت فیلم لیلا خاطره‌ی خوب و منحصربه‌فرداش با مهرجویی را تکرار کند.

داریوش مهرجویی نیمی از تصویربرداری فیلم " آسمان محبوب " را به پایان رساند.
به گزارش 30نما و به نقل از سیما فیلم؛ یحیی منصورمؤید ، مجری‌طرح این پروژه با اعلام مطلب فوق افزود: «کار از 23 آبان ماه در مشهد اردهال کلید زده شده که  با گذشت 17 روز از آن،‌ 50 درصد سکانس‌های مورد نظر گرفته شده است.»


او با اشاره به شرایط بد جوی و بارندگی‌هایی که طی روزهای اخیر حوالی کاشان اتفاق افتاده، ‌خاطر نشان کرد: « با وجود سردی هوا  و بعد مسافتی که با مرکز داشتیم و مشکلاتی که به همین علت برایمان پیش آمد، ‌با برنامه‌ریزی دقیق و به موقع و جابه‌جا کردن سکانس‌ها تا کنون عقب‌ماندگی در کار نداشتیم و توانسته‌ایم  طبق برنامه و حساسیت‌های مورد نظر آقای مهرجویی، پیش برویم و  با شرایط پیش‌بینی نشده هم کنار بیاییم.»


مؤید تنها مشکل اصلی گروه را فاصله زیاد  مشهد اردهال با تهران دانسته و گفت: « این مسأله از آن جهت برای ما دارای اهمیت است که مجبوریم کم و کاستی‌های فنی و ملزومات کارمان را از تهران تأمین کنیم.  در نتیجه  سختی آب و هوا و تغییرات فصلی که با آن مواجه می‌شویم گاهی این نقل و انتقالات را با دشواری مواجه می‌کند.  با این حال  تمام سعی ما و گروه تولید بر این است که موارد یاد شده تأثیری بر روند تولید نداشته و موجب  بر هم زدن آرامش گروه نشود.»


«آسمان محبوب»  داستان زندگی دکترجوان و مطرحی به نام شایان است که در اوج موفقیت کاری و اجتماعی‌اش متوجه می‌شود که بیماری لاعلاجی دارد. به همین دلیل از کار و زندگی روزمره کناره می‌گیرد و در گریزی که از شهر و کارش دارد،‌ سر از روستایی در می‌آورد که وقایع غیر مترقبه‌ای را برای او رقم می‌زند.


گفتنی است تا کنون 50 درصد این فیلم در لوکیشن‌هایی چون مشهد اردهال، روستای ابیانه و مناطقی چون دلیجان و نراق در حوالی کاشان تصویربرداری شده و بازیگرانی چون علی مصفا،  مانی حقیقی،‌ فریده سپاه‌منصور و محمد باقرصفانور در این فیلم مقابل دوربین مهرجویی رفته‌اند.

به گزارش 30نما در حالی اکثر بازیگران اصلی مقابل دوربین رفته‌اند که از دو روز گذشته نیز لیلا حاتمی یکی از بازیگران اصلی فیلم هم مقابل دوربین مهرجویی رفته است تا پس از نزدیک به سیزده سال از ساخت فیلم لیلا خاطره‌ی خوب و منحصربه‌فرداش با مهرجویی را تکرار کند.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.