۱۸ آذر ۱۳۸۸

چهارمین فیلم میری در باشگاه میلیاردی‌ها

«کتاب قانون» میلیاردی شد

فارس ـ «کتاب قانون» چهارمین فیلم بلند سینمایی «مازیار میری» اکران بسیار موفقی را سپری کرده است به گونه‌ای که در پایان ماه دوم اکران خود توانسته با فروش 800 میلیونی در تهران و بیش از 200 میلیون تومان در شهرستان و با فروش کلی بیش از یک میلیارد تومان به عنوان چهارمین فیلم باشگاه میلیاردی‌ها سال 88 شناخته شود.

« کتاب قانون » چهارمین فیلم بلند سینمایی «مازیار میری» اکران بسیار موفقی را سپری کرده است به گونه‌ای که در پایان ماه دوم اکران خود توانسته با فروش 800 میلیونی در تهران و بیش از 200 میلیون تومان در شهرستان و با فروش کلی بیش از یک میلیارد تومان به عنوان چهارمین فیلم باشگاه میلیاردی‌ها سال 88 شناخته شود.


همچنین با توجه به استقبال خوب مخاطبان از بیست و هفتمین فیلم بلند سینمایی «مسعود کیمیایی»، « محاکمه در خیابان » در یک هفته اخیر با رشد فروش مواجه شده است به طوریکه تا پایان اکران یکشنبه شب توانسته از مرز 400 میلیون تومان در تهران عبور کند.


 فیلم سینمایی « نیش و زنبور » نیز کماکان به اکران مطلوب خود ادامه می‌‌دهد. به گونه‌ای که این فیلم نیز توانسته است با عبور از مرز نیم‌میلیارد تومان به فروشی بالغ بر 575 میلیون تومان تا پایان روز یکشنبه در تهران دست‌یابد تا با توجه به فروش شهرستان‌ها این فیلم نیز یکی از شانس‌های حضور در باشگاه میلیاردی‌ها باشد.


فیلم سینمایی « دو خواهر » نیز به نوعی موفق‌ترین فیلم اکران شده در نیمه دوم سال 88 بوده است چرا که این فیلم توانسته در طی 12 هفته اکران خود در تهران به فروشی بالغ بر 1میلیارد و 130 میلیون تومان و در شهرستان بالغ بر 950 میلیون تومان دست یابد تا با فروش کلی 2میلیارد و 80 میلیون تومان بعد از «اخراجی‌ها2» تا این لحظه به عنوان دومین فیلم پرفروش‌ سال 88 شناخته شود.


براساس این گزارش، فیلم سینمایی « خواب لیلا » با وجود اینکه تنها 5 روز از اکران آن می‌گذرد و تنها در تهران اکران شده، توانسته است فروشی بالغ بر 45 میلیون تومان را سپری کند تا در ادامه با امیدواری بیشتری چشم به اکران داشته باشد.


 فیلم‌های سینمایی « پنالتی » و «ماه‌وش» نیز که در گروه فرهنگی اکران شده‌اند به ترتیب 8 و 40 میلیون تومان در تهران فروش داشته‌اند که آمار دقیق فروش شهرستان این دو فیلم اعلام نشد.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.