۱۸ آذر ۱۳۸۸

بیست درصد از هفت دقیقه تا پاییز تصویربرداری شد

بازگشت هدیه تهرانی به سینما با «هفت دقیقه تا پاییز»

علیرضا امینی و حامد بهداد در پشت صحنه فیلم

۳۰نما ـ به گزارش 30نما هفت دقیقه تا پائیزتازه‌ترین فیلم امینی است که تهرانی پس از چند سال دوری از سینما در آن بازی می‌کند. فیلم دوم آذرماه حوالی میدان ونک کلید خورد و حامد بهداد، محسن طنابنده، خاطره اسدی و امیرحسین رستمی دیگر بازیگران آن هستند.

«سیدجمال ساداتیان» تهیه کننده فیلم سینمایی « هفت دقیقه تا پاییز » به کارگردانی علیرضا امینی  در مورد آخرین وضعیت این فیلم گفت: تاکنون حدود 20درصد از فیلمبرداری این فیلم انجام شده و اخیرا هایده صفی‌یاری تدوین همزمان این فیلم را آغاز کرده است.


وی افزود: در حال حاضر گروه در حال فیلمبرداری در یوسف آباد هستند و تا چند روز دیگر گروه فیلمبرداری به شمال کشور می‌رود.


این در حالی است که متأسفانه به علت عدم همکاری قوه قضاییه در مورد تأمین زندان که برای چند پلان از فیلم لازم است هنوز موفق به گرفتن صحنه های زندان فیلم نشده‌ایم.

به گزارش 30نما هفت دقیقه تا پائیزتازه‌ترین فیلم امینی است که تهرانی پس از چند سال دوری از سینما در آن بازی می‌کند. فیلم دوم آذرماه حوالی میدان ونک کلید خورد و حامد بهداد، محسن طنابنده، خاطره اسدی و امیرحسین رستمی دیگر بازیگران آن هستند.

هدیه تهرانی که این روزها درگیر برپایی نمایشگاه عکس‌اش است که از آخر این هفته برپا می‌شود، بعد از چهار سال دوری از سینما این‌بار با هفت‌ دقیقه تا پاییز در صدد است تا جبران 5سال دوری از سینما را بکند. هرچند بعید است با این روند کند تولید فیلم به جشنواره بیست و هشتم برسد و باید منتظر اکران عمومی آن در فصلی مناسب باشیم.

امینی فیلم‌های سینمایی "استشهادی برای خدا"، "زمان می‌ایستد"، "دانه‌های ریز برف" و "نامه‌های باد" را در کارنامه دارد. از این کارگردان سینما به زودی "استشهادی برای خدا" اکران عمومی می‌شود.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.