۱۸ آذر ۱۳۸۸

مهران مدیری و حال و هوای این روز‌هایش

مهران مدیری؛ از سریال سازی تا خوانندگی

۳۰نما ـ مهران مدیری بازیگر و کارگردان مطرح سینما و تلویزیون ایران این روزها به شدت خبرساز شده است. او که این‌روزها درگیر ساخت سریال طنز " قهوه تلخ " است قرار است در جشنواره‌ای طنز مورد تقدیر قرار گیرد.

محمد تاجیک: مهران مدیری بازیگر و کارگردان مطرح سینما و تلویزیون ایران این روزها به شدت خبرساز شده است.
 او که این‌روزها درگیر ساخت سریال طنز " قهوه تلخ " است قرار است در جشنواره‌ای طنز مورد تقدیر قرار گیرد .
 


درچشم باد به جای محمدعلی فروغی

 

 به گزارش30نما و به نقل از جهان، او هم‌چنین در یکی از قسمت‌های سریال "در چشم باد "به جای محمدعلی فروغی صحبت کرده بود که در نوع خود جالب بود.


 
 قهوه تلخ دربوسنی


 
 هم‌اکنون نیز فیلم‌برداری سریال جدید مهران مدیری در لوکیشن‌های سریال پاورچین در حوالی خیابان بوسنی‌وهرزگوین ادامه دارد.


فیلم‌برداری سریال قهوه تلخ که از اوایل مهرماه در تهران آغاز شده با تصویربرداری بخش‌های مربوط به بازارچه ادامه دارد.


سریال قهوه تلخ اثری با مضمون طنز است و سیامک انصاری و مهران مدیری نقش‌های اصلی این سریال را بازی می‌کنند. همچنین سعید پیردوست، علی لک‌پوریان، آرام جعفری، سحر زکریا، الیکا عبدالرزاقی، سحر جعفری‌جوزانی، هادی کاظمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، یوسف صیادی و فلامک جنیدی از دیگر بازیگران این سریال هستند. کارگردانی این سریال را مهران مدیری برعهده دارد.


این سریال روایتی از تهران قدیم است و اغلب داستان‌های آن زیر بازارچه شهر و در قهوه‌خانه پهلوان مشیر اتفاق می‌افتد.


مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» در 90 قسمت 40 دقیقه‌ای برای شبکه سه سیما ساخته می‌شود و پس از محرم و صفر آماده پخش خواهد شد.


تقدیر درجشنواره طنز


 هم‌چنین پیش از این رضا رفیع دبیر جشنواره " طنز طهران " تقدیر از مهران مدیری و هفت طنز پرداز دیگر را از جمله ویژه برنامه‌های این جشنواره عنوان کرده بود.
 تجلیل از هشت طنزآور ایرانی به برکت نام علی‌ابن‌موسی‌الرضا (ع) از بخش‌های این جشنواره است که از میان طنز پردازان برای نمونه از مهران مدیری، مرضیه برومند و سیدمسعود شجاعی‌طباطبایی تقدیر خواهد شد.
 


 دلجویی رادان از مدیری
 


 از سویی دیگر انتشار عکسی سوءتفاهم برانگیز  از مهران مدیری در روی جلد  نشریه زندگی ایده‌آل که بهرام رادان با آن رابطه نزدیکی دارد باعث شد تا در یادداشتی بهرام رادان از مدیری دلجویی کند.  رادان در یادداشت خود نوشته بود: مهران مدیری جدا از آنکه برای من دوستی خوب و همکاری قابل احترام محسوب می‌شود هنرمندی است استثنایی که نظیرش نبوده و نیست...
جلد 48 مجله زندگی ایده‌آل بنا بود سر آغازی باشد برای انتشار داستان‌های فکاهی گم شدن هواپیمای هنرمندان. ابتدا برای عکس روی جلد می‌خواستیم از تصویر هنرمند دیگری استفاده شود و تنها برای شوخی چسب زخمی بروی پیشانی‌اش زده شود. چند شب قبل از صفحه‌بندی بنا به ملاحظاتی مجبور شدیم از عکس دوست مورد نظر چشم پوشی کنیم و تصمیم گرفته شد تا مهران مدیری جایگزین شود. اما اشتباهی که در طراحی عکس جلد مجله روی داد باعث آزردگی خاطر مهران عزیز شد. مهران مدیری جدا از آنکه برای من دوستی خوب و همکاری قابل احترام محسوب می‌شود هنرمندی است استثنایی که نظیرش نبوده و نیست. اخیرا درباره ناراحتی‌اش از جلد ایده‌آل باهم صحبت کردیم و من سعی کردم متقاعدش کنم که آن مورد را اشتباهی کودکانه به حساب آورد. رفتار و متانت فوق‌العاده‌اش در برخورد با این مسئله خیلی برایم با ارزش بود. به هر جهت مهران مدیری آنقدر بزرگ است که هیچ کدام از این زشتی‌ها نمی‌تواند ذره‌ای به او آسیب برساند. به امید موفقیت روز افزون برایش. 

انتشار آلبوم با بهداد


 سرپرست گروه موسیقی دارکوب از انتشار آلبومی با عنوان «دارکوب» با صدای «مهران مدیری» و «حامد بهداد» خبر داد

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.