۱۹ آذر ۱۳۸۸

سه سال پس از ساخت روی پرده می‌رود

اکران «دختر میلیونر» پس از تعطیلات دهه اول محرم

فارس ـ براساس این گزارش،« دختر میلیونر » یک ملودرام پرفروش و سرگرم‌کننده است که قصه ساده‌ای دارد و برای ارتباط با مخاطب عام ساخته شده است و به اعتقاد تهیه‌کننده‌اش با وجود اینکه سه‌سال از زمان ساخته شدن آن گذشته و چندین بار نیز اکرانش به تعویق افتاده است، با توجه فرم و محتوای اثر هنوز می‌تواند برای مخاطب جذاب باشد.

«خواب لیلا » در گروه سینمایی قدس اکران شده است و قرار است پس از پایان اکران این فیلم پس از تعطیلات دهه اول محرم « دختر میلیونر »  به جای این فیلم روی پرده برود.


براساس این گزارش،« دختر میلیونر »  یک ملودرام پرفروش و سرگرم‌کننده است که قصه ساده‌ای دارد و برای ارتباط با مخاطب عام ساخته شده است و به اعتقاد تهیه‌کننده‌اش با وجود اینکه سه‌سال از زمان ساخته شدن آن گذشته و چندین بار نیز اکرانش به تعویق افتاده است، با توجه فرم و محتوای اثر هنوز می‌تواند برای مخاطب جذاب باشد.


در این فیلم کمدی ثریا قاسمی، مهران غفوریان، یوسف تیموری، راحله میرزایی، مهتاب رباطی و... به ایفای نقش می‌پردازند که یوسف تیموری و مهران غفوریان نقش دو خواننده را در "دختر میلیونر " بازی می‌کنند.


فیلم سینمایی "دختر میلیونر " پس از فیلم‌های "بالای شهر پائین شهر " و "سلام سرزمین من " سومین فیلم بلند سینمایی "اکبر خامین " است.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.