۲۳ آذر ۱۳۸۸

با خاطرات هنرمندان از جشنواره فیلم فجر

ماهایا پطروسیان: جشنواره استعداد یاب است

۳۰نما ـ ماهایا پطروسیان: تجربه حضور در «پرده آخر» دومین تجربه بازیگریم در سینما بود و علاقمند بودم که در سال‌های ابتدایی شروع بازیگری خود در فیلمی بازی کنم که مورد توجه گسترده جشنواره‌ فجر و کارشناسان قرار بگیرد.

ماهایا پطروسیان بازیگر سینما درمورد خاطراتش از برگزاری دوره‌های مختلف جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: یکی از بهترین خاطراتم از جشنواره فیلم فجر نمایش فیلم «پرده آخر» به کارگردانی واروژ کریم‌مسیحی بود این فیلم با توجه به تجربه اول سازنده‌اش،  خوش درخشید و در 13 رشته کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین شد و در 9 رشته سیمرغ بلورین را بدست آورد.


به‌گزارش 30نما و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره، این بازیگر در ادامه ضمن تأکید بر اثرات نمایش فیلم‌هایی سینمایی در جشنواره فیلم فجر تأکید کرد: «پرده آخر» یکی از بهترین فیلم‌های جشنواره فجر در تمام ادوار آن به لحاظ ساختار، محتوا، کارگردانی و بازیگری است که اولین بار توسط جشنواره فجر مورد تقدیر و توجه قرار گرفت.


پطروسیان در ادامه تأکید کرد: تجربه حضور در «پرده آخر» دومین تجربه بازیگریم در سینما بود و علاقمند بودم که در سال‌های ابتدایی شروع بازیگری خود در فیلمی بازی کنم که مورد توجه گسترده جشنواره‌ فجر و کارشناسان قرار بگیرد.


پطروسیان در بخش دیگر از خاطرات خود ضمن اشاره به هیجان و جذابیت حضور در مراسم اختتامیه جشنواره فجر عنوان کرد: به اتفاق گروه سازنده فیلم در این مراسم حضور داشتم و از هر بار اعلام برندگان رشته های مختلف فیلم دچار شعف و خوشحالی می شدم .


وی در پایان افزود: دیده شدن بازیگران جوان در جشنواره فیلم فجر مسئله بسیار حائز اهمیت و متفاوتی است.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.