۰۴ دی ۱۳۸۸

تدوین « به سوی آفتاب » آغاز شد

جدیدترین ساخته فریال بهزاد در راه جشنواره + یک توضیح پیرامون درج یک خبر

۳۰نما ـ به گزارش 30نما و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه‌، فیلمبرداری فیلم سینمایی «به سوی آفتاب» این روزها در شهر اصفهان مراحل پایانی فیلم‌برداری خود را در حالی سپری می‌کند که کاوه ایمانی از چندی پیش تدوین این فیلم را آغاز کرده تا این ساخته فریال بهزاد هر چه سریع‌تر برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود.

فیلم سینمایی به سوی آفتاب به کارگردانی فریال بهزاد در حالی‌که روزهای پایانی فیلمبرداری خود را سپری می‌کند وارد مرحله تدوین شد تا هر چه سریع‌تر برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود.


به گزارش 30نما و به نقل از  مشاور رسانه‌ای پروژه‌، فیلمبرداری فیلم سینمایی «به سوی آفتاب» این روزها در شهر اصفهان مراحل پایانی فیلم‌برداری خود را در حالی سپری می‌کند که  کاوه ایمانی از چندی پیش تدوین این فیلم را آغاز کرده تا این ساخته فریال بهزاد هر چه سریع‌تر برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود.


بنا به اعلام غلامرضا آزادی تهیه‌کننده این پروژه، فرم شرکت فیلم سینمایی « به سوی آفتاب » برای شرکت در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به دبیر خانه جشنواره ارائه شده است.


گروه تولید این فیلم هم اکنون با وجود نامساعد بودن آب و هوا در اصفهان  هم‌چنان مشغول کار هستند و فیلم‌برداری بدون وقفه با حضور کلیه بازیگران ادامه دارد. آنا نعمتی، حامد کمیلی، نیوشا ضیغمی، یوسف تیموری، مرتضی حسینی، مژگان مظفری، افسانه صالحی بازیگرانی هستند که دراین  فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. فریال بهزاد پس از گذشت نزدیک به 11 سال از ساخت آخرین اثر سینمایی‌اش این فیلم را به تهیه کنندگی و مدیریت فیلم‌برداری همسرش غلامرضا آزادی جلوی دوربین برده است.


توضیح سایت 30نما برای درج یک خبر:

در خبر تولیدی سایت 30نما در تاریخ اول دی ماه 1388 مبنی بر توقف تولید فیلم سینمایی « به سوی آفتاب » به کارگردانی فریال بهزاد؛ که از منابع معتبر و موثقی به دست ما رسیده بود، در تماسی که مشاور رسانه‌ای پروژه با تحریریه‌ سایت 30نما داشت، این خبر را تایید نکرد و تاکید کرد که گروه فیلم‌برداری تمام سعی‌اش را برای رساندن فیلم به جشنواره بیست و هشتم گذاشته است.

یاد آور می‌شود بنا بر روابط اخلاقی در مطبوعات رسمی کشور، درج این تکذیبیه که مورد تایید مشاور رسانه‌ای گروه است، جزو اخلاقیات سایت 30نما محسوب می‌شود و لذا اخبار موثق خود را که حاصل هوشمندی خبرنگاران حرفه‌ای و معتبر سایت است زیر سئوال نمی‌برد.

لینک زیر خبر قبلی درج شده درباره‌ فیلم سینمایی « به سوی آفتاب » است:

http://www.30nema.com/news/news.asp?id=247

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.