۰۶ دی ۱۳۸۸

بیست‌ و هشتمین جشنواره فیلم فجر/ 37

فیلم جدید کمال تبریزی « مارمولک 2 » است؟!

۳۰نما ـ صاحب نظران پیش بینی می‌کنند حواشی و جنجال‌هایی که بر سر فیلم "مارمولک "ساخته دیگر تبریزی و فیلم "کتاب قانون "پیش آمد برای این فیلم نیز تکرار شود.

کمال تبریزی امسال فیلم پاداش را به جشنواره فیلم فجر می برد. این فیلم از هم اکنون حاشیه ساز شده است و برخی سایتها آنرا مارمولک 2 خوانده اند.


به گزارش سرویس جهان،مهدی کریمی تهیه کننده فیلم "پاداش" در گفت وگو با خبر گزاریها از حضور این فیلم در جشنواره فجر خبر داده است ولی برخی منابع آگاه معتقدند با توجه به مضمون جنجال برانگیز ,این فیلم شانس کمی برای نمایش در جشنواره دارد.

گفتنی است فیلمنامه "پاداش توسط "محمد رحمانیان "نویسنده فیلم جنجالی "کتاب قانون "به نگارش در آمده است , که داستان مردی است که به سفر حج می‌رود و اتفاقاتی برای او می‌افتد که باعث تغییر نگاهش می‌شود.

صاحب نظران پیش بینی می‌کنند حواشی و جنجال‌هایی که بر سر فیلم "مارمولک "ساخته دیگر تبریزی و فیلم "کتاب قانون "پیش آمد برای این فیلم نیز تکرار شود.

 در «پاداش»، حسن معجونی، آتیلا پسیانی، صابر ابر، بهمن زرین‌پور، آشا محرابی، رضا بهبودی، روح‌الله حق‌گوی لسان، اصغر نقی زاده، بهنام وطن و مرحوم احمد آقالو ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم سینمایی قرار است پس از اکران عمومی به صورت سریالی 4 قسمتی از تلویزیون پخش شود.

نظرات کاربران (۱)

شما هم نظر دهيد comment
  • سلام اگر امکان داشته باشد ایمیل آقای تبریزی را برای بنده ارسال نمائید.

    امیر (۵ خرداد ۱۳۸۹، ساعت ۱۹:۱۸)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.