۱۳ دی ۱۳۸۸

گفت‌وگو با کارگردان « دختر میلیونر »

اکبر خامین: فیلم مفرحی ساختم

۳۰نما ـ جدیدترین ساخته اکبر خامین در سه روز اول افتتاحیه خود با فروش 29 میلیون تومان موفق‌ترین فیلم اکران فصل زمستان محسوب می‌شود، و پیش‌بینی می‌شود با در اختیار گرفتن تمامی سالن‌های زیر گروه نمایشی قدس فروش خوبی را بر جای بگذارد.

کارگردان فیلم سینمایی "دختر میلیونر" با توجه به فضای مفرح این کمدی و حضور ستاره‌ها در آن پیش‌بینی کرد فیلم در اکران زمستان با استقبال مواجه شود.


اکبر خامین به خبرنگار مهر گفت: اکران فیلم به طور رسمی از فردا شنبه شروع می‌شود، در روزهای قبل به دلیل مراسم عزاداری عاشورا سینماها تعطیل بود و نمایش  فیلم‌های کمدی رونق نداشت، می‌توان گفت از فردا رقابت‌های فیلم‌های روی پرده برای جذب مخاطب شروع می‌شود.

وی ادامه داد: اغلب این کمدی‌ها داستان و حال و هوایی یکسان دارند، "دختر میلیونر" هم از این قاعده مستثنی نیست و شبیه بیشتر این کمدی‌ها است، قصه‌ای ساده و مفرح دارد و مخاطب را سرگرم می‌کند اما یکی از امتیازهای فیلم حضور بازیگران محبوب طنز است که می‌تواند در جذب مخاطب کمک کند.

این کارگردان افزود: سینمای کمدی با ستاره‌هایش مفهوم دارد و مردم این ستاره‌ها را دوست دارند و به خاطر آنها به دیدن فیلم‌ها می‌روند، حضور مهران غفوریان و یوسف تیموری می‌تواند برای مخاطب "دختر میلیونر" جذاب باشد.

خامین با اشاره به زمان اکران فیلم گفت: فصل پائیز و زمستان یک دهه پیش فصل پررونقی برای اکران بود، امیدوارم در فاصله زمانی که با جشنواره فیلم فجر داریم "دختر میلیونر" بتواند مخاطب جذب کند و در ارتباط با مردم موفق باشد.

در این فیلم کمدی مهران غفوریان، یوسف تیموری، ثریا قاسمی، راحله میرزایی، مهتاب رباطی و... به ایفای نقش می‌پردازند. "دختر میلیونر" سومین کار خامین پس از "بالای شهر پائین شهر" و " سلام سرزمین من" است.

 به گزارش 30نما جدیدترین ساخته اکبر خامین در سه روز اول افتتاحیه خود با فروش 29 میلیون تومان موفق‌ترین فیلم اکران فصل زمستان محسوب می‌شود، و پیش‌بینی می‌شود با در اختیار گرفتن تمامی سالن‌های زیر گروه نمایشی قدس فروش خوبی را بر جای بگذارد.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.