۱۳ دی ۱۳۸۸

معاون صدا و سیما مطرح کرد

با حضور رضا عطاران در تلویزیون مشکلی نداریم

۳۰نما ـ ما مشکلی برای حضور عطاران در تلویزیون نداریم و ایشان مانند سابق می‌توانند با این رسانه همکاری کنند.آقای عطاران تا به حال طرحی برای ساخت سریال یا تله فیلم به ما ارائه نداده است و ما برای همکاری با ایشان مشکلی نداریم.

مرتضی میرباقری معاون سیما درباره فعالیت «رضا عطاران» که پس از «بزنگاه» در تلویزیون فعالیتی نداشته ، گفت: رضا عطاران مشکلی برای حضور در تلویزیون ندارد و می‌تواند با این رسانه همکاری کند.


معاون سیما در گفتگو با فارس درباره شایعاتی پیرامون ممنوع‌الفعالیت شدن رضا عطاران در تلویزیون گفت: ما مشکلی برای حضور عطاران در تلویزیون نداریم و ایشان مانند سابق می‌توانند با این رسانه همکاری کنند.

وی افزود: آقای عطاران تا به حال طرحی برای ساخت سریال یا تله فیلم به ما ارائه نداده است و ما برای همکاری با ایشان مشکلی نداریم.

به گزارش 30نما کمرنگ شدن حضور تعدادی از هنرمندان پرکار تلویزیون بعد از انتخابات 88 به وجود داشتن لیست سیاهی برای ممنوع‌الکاری این هنرمندان دامن زده است.

معاون سیما درخصوص تعطیل شدن برنامه تلویزیونی نود با اجرای عادل فردوسی‌پور ، تصریح کرد: این برنامه تلویزیونی همچنان خواهد بود ، تقویت هم خواهد شد و هیچ تعطیلی هم نخواهد داشت.

میرباقری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تغییر مدیران سازمان صداوسیما با چه نگاه و اهدافی صورت گرفته؟ اظهار داشت: تغییر مدیران در معاونت سیما تمام شد و به محض ایجاد تغییرات دیگری به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

وی گفت: تغییر و تحولات مدیران به خاطر توانایی افراد و ماموریت‌های شبکه‌ها بوده است. مدیرانی که در دوره جدید ریاست آقای ضرغامی بر سازمان صداوسیما انتخاب شده‌اند ، شناخته شده بودند و ما آشنایی بیشتری با توانایی‌ها و ظرفیت‌هایشان داشته‌ایم و در این دوره نیازهای مختلف سازمان بهتر دیده شده است.

نظرات کاربران (۱)

شما هم نظر دهيد comment
  • rezaa ataraan is the best and i realy want to see his next movie i want him to be back in cinama

    seyar baha (۱۶ دی ۱۳۸۸، ساعت ۱۲:۱۲)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.