۱۵ دی ۱۳۸۸

دو خبر کوتاه از جشنواره فیلم فجر

سینماهای جشنواره مشخص شدند + افتتاحیه و سینمای رسانه‌ها یک روز زودتر شروع به کار می‌کنند

۳۰نما ـ آیین افتتاحیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر روز شنبه سوم بهمن‌ماه، همزمان با خجسته میلاد حضرت امام موسی کاظم (ع) برگزار می‌شود.اهالی رسانه‌ و هنرمندان یک روز زودتر فیلم‌ها را می‌بینند؛فیلم‌های بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در 13سینمای تهران (با 23 سالن) روی پرده می‌روند.

 

13 سینما میزبان بیست و هشتمین جشنواره فجر می‌شود

فیلم‌های بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در 13سینمای تهران (با 23 سالن) روی پرده می‌روند. 
به گزارش 30نما،  سینماهای آفریقا، استقلال، اریکه ایرانیان 1، آزادی سالن های 1، 2، 3 و 4، بهمن 1، جوان 1 و 2، پردیس سینمایی زندگی 1و 2و 3، سپیده 1، فرهنگ 1و 2، ماندانا1، موزه سینما 1و 2 و کارون 1 سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر هستند.

توزیع مناسب جغرافیایی سالن های مردمی جشنواره فیلم فجر در سطح شهر از جمله اهداف جشنواره بوده است و در این دوره از جشنواره، سینماهایی در غرب، شرق و شمال و جنوب شهر به این رویداد اختصاص یافته تا مردم مناطق مختلف بتوانند از برنامه های جشنواره بهره گیرند.

نمایش فیلم های جشنواره در این سالن‌های مردمی از روز پنجم بهمن‌ماه آغاز می‌شود. با توجه به اینکه امسال مرکز همایش های برج میلاد به عنوان مرکز اصلی جشنواره اعلام شده، جشنواره بین المللی بیست و هشتم فیلم فجر از روز یکشنبه چهارم بهمن‌ماه در این مکان و یک روز زودتر از سینماهای مردمی کار خود را برای اهالی سینما آغاز می‌کند.

بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از 5 تا 15 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

 جشنواره فیلم فجر 3 بهمن در برج میلاد افتتاح می‌شود

آیین افتتاحیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر روز شنبه سوم بهمن‌ماه، همزمان با خجسته میلاد حضرت امام موسی کاظم (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش 30نما و به نقل از روابط عمومی جشنواره، سالن مرکز همایش‌های برج میلاد، امسال میزبان مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر است.
با توجه به این که امسال مرکز همایش‌های برج میلاد به عنوان مرکز اصلی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر است، نمایش فیلم‌ها برای رسانه‌ها و هنرمندان در این مرکز یک روز زودتر آغاز می‌شود و به نوعی جشنواره برای اهالی سینما در برج میلاد از روز چهارم بهمن‌ماه کلید می‌خورد.
پیش از این در جلسات مشورتی دبیر جشنواره با رسانه‌ها و پیشنهادات اهالی رسانه‌ها مبنی بر نمایش فیلم‌ها برای آن‌ها قبل از نمایش‌های مردمی، این موضوع مورد موافقت دبیر جشنواره قرار گرفت و امسال نمایش فیلم‌ها در مرکز اصلی جشنواره یک روز زودتر آغاز می‌شود.
بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از 5 تا 15 بهمن‌ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود. 

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.