۲۳ دی ۱۳۸۸

نامه محمد پوستی و خروج فیلم «آدمکش» از جشنواره

تهیه‌کننده آدمکش: فیلم را اکران عمومی می‌کنیم تا مردم درباره‌اش قضاوت کنند

فارس ـ «محمد پوستی» تهیه‌کننده فیلم سینمایی « آدمکش » به کارگردانی رضا کریمی خواستار خروج این فیلم از جشنواره فجر شد.

«محمد پوستی» تهیه‌کننده فیلم سینمایی « آدمکش » به کارگردانی رضا کریمی خواستار خروج این فیلم از جشنواره فجر شد.

«محمد پوستی» در نامه‌ای به دبیر جشنواره فیلم فجر درخواست کرده تا این فیلم در اعتراض به بیرون گذاشته شدن از بخش مسابقه، از جشنواره خارج شود.


در نامه پوستی آمده است:


با توجه به اینکه فیلم سینمایی « آدمکش » ساخته آقای رضا کریمی از سوی هیأت انتخاب جشنواره فجر در بخش خارج از مسابقه قرار گرفته - که انشاالله این اتفاق به دلیل مطلوب نبودن حاصل زحمات حرفه‌ای‌ترین و با تجربه‌ترین هنرمندان سینمای ایران رخ داده باشد و نه براساس مسایل خارج از خود فیلم - خواهشمند است بنا به درخواست اینجانب، « آدمکش » از برنامه‌های جشنواره خارج شود؛

چرا که مراحل آماده‌سازی نهایی این فیلم در مدت زمان کوتاه باقی‌مانده تا برگزاری جشنواره، نیازمند طی فرآیندی غیرمتعارف و تلاشی شبانه روزی است و با توجه به قرارگرفتن «آدمکش» در بخش غیررقابتی و باالطبع ارزیابی نشدن زحمات عوامل سازنده، انگیزه ای برای کار فشرده که یقینا نتیجه اش صدمات کیفی جبران ناپذیر و صرف هزینه های مضاعف بی حاصل است، وجود ندارد.


وی در انتها آورده: امید است که فیلم سینمایی «آدمکش» پس از آماده سازی در شرایطی آرام، در زمانی نه چندان دور به نمایش درآمده و مورد قضاوت عادلانه منتقدان و عموم مردم قرار گیرد.

انشاالله در آن زمان و پس از دیده شدن سایر فیلمهای حاضر در جشنواره، مشخص خواهد شد که آیا «آدمکش» شایستگی حضور در بخش مسابقه را داشته است یا خیر.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.