۲۳ دی ۱۳۸۸

تهیه‌کننده « لطفا مزاحم نشوید » در اعتراض به حضور فیلم در بخش فیلم‌های اول و دوم

محمد احمدی: ترجیح می‌دهم « لطفا مزاحم نشوید » را از جشنواره بیرون بکشم

مهر ـ امروز در نامه‌ای از مسعودشاهی دبیر جشنواره فجر درخواست می‌کنیم که فیلم "لطفا مزاحم نشوید" را از بخش مسابقه فیلم‌های اول و دوم خارج کنند. عبدالوهاب کارگردان این فیلم معتقد است دلیلی وجود ندارد که وقتی در دوره‌های قبلی با دو فیلم "خون‌بازی" و "گیلانه" در جشنواره فجر با خانم بنی اعتماد حضور داشته، در این بخش حضور داشته باشد.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی "لطفا مزاحم نشوید" از اقدام برای خروج این فیلم با نظر کارگردان از بخش مسابقه فیلم های اول و دوم جشنواره فجر خبر داد.


محمد احمدی در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت: امروز در نامه‌ای از مسعودشاهی دبیر جشنواره فجر درخواست می‌کنیم که فیلم "لطفا مزاحم نشوید" را از بخش مسابقه فیلم‌های اول و دوم خارج کنند. عبدالوهاب کارگردان این فیلم معتقد است دلیلی وجود ندارد که وقتی در دوره‌های قبلی با دو فیلم "خون‌بازی" و "گیلانه" در جشنواره فجر با خانم بنی اعتماد حضور داشته، در این بخش حضور داشته باشد.

وی افزود: روزی که نسخه‌ای از فیلم را برای بازبینی به دفتر جشنواره ارائه کردیم، این موضوع را تاکید داشتیم که با نظر کارگردان این فیلم در هر بخش به غیر مسابقه فیلم‌های اول و دوم باشد. البته من می‌خواهم فیلم دیده شود و حضور آن در بخش مسابقه و گرفتن جایزه برایم اهمیتی ندارد.

احمدی ادامه داد: عبدالوهاب معتقد است با تجربه کاری که در حوزه سینما داشته است قضاوت فیلم وی در کنار آثار جوانان باعث می‌شود در حق انها کوتاهی شود. البته انتخاب نکردن فیلم برای بخش مسابقه سینمای ایران به سلیقه هیئت انتخاب برمی‌گردد. در صورتی که من معتقدم "لطفا مزاحم نشوید" فیلمی خوش ساخت است که حتی از فیلمنامه بهتر شده و از حضور بازیگران حرفه‌ای سینما و تئاتر بهره برده است.

وی تاکید کرد: من شخصا به عنوان تهیه‌کننده کار، از نتیجه فیلم راضی هستم و حضور آن در جشنواره برای ما ملاک نیست. بلکه بیشتر به اکران عمومی فکر می‌کنیم و بیشتر علاقمندم این فیلم توسط مردم و منتقدان دیده شود.

عبدالوهاب در "لطفا مزاحم نشوید" در قالب چهار قصه تو در تو با نگاهی طنزآلود، روایت‌هایی از وقایع مختلف مرتبط با زندگی جوانان امروز ارائه می‌کند. طنز در فیلم ساختگی نیست بلکه طنزی است که در خلال مشکلات زندگی روزانه در کلانشهر تهران  به طور واقعی در جریان است.

باران کوثری، افشین هاشمی، حامد بهداد، هدایت هاشمی، سیامک صفری، خسرو احمدی، مجید بهرامی، مزدک میرعابدینی، هادی عامل هاشمی، علی هاشمی، شیرین یزدانبخش، محسن کاظمی، لیلی فرهادپور، حمید جوکار، مجید فروغی، شمسی صادقی، مرتضی اکبری، میترا حکیم‌هاشمی، ارغوان آقایی و فوژان قبادیان بازیگران این فیلم هستند.
 

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.