۲۳ دی ۱۳۸۸

حمایت جمال شورجه از آتشکار

شورجه؛ آتشکار فیلم خوبی است

۳۰نما ـ ماجرا از این قرار است که هفته گذشته در حاشیه نمایش فیلم« قلب سیمرغ » وحید نصیریان، در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، جمال شورجه کارگردان اصولگرای سینما وقتی با محسن امیریوسفی مواجه شده از فیلم آتشکار تعریف کرده و می‌گوید فیلم خوبی است.

محمد تاجیک: جمال شورجه کار‌گردان مشهور و ارزشی سینما نیز به جمع حامیان فیلم « آتشکار » محسن امیریوسفی پیوست.

به‌گزارش 30نما و به نقل از شفاف ماجرا از این قرار است که هفته گذشته در حاشیه نمایش فیلم« قلب سیمرغ »  وحید نصیریان، در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، جمال شورجه کارگردان اصولگرای سینما وقتی با محسن امیریوسفی مواجه شده از فیلم آتشکار تعریف کرده و می‌گوید فیلم خوبی است.

شورجه هم‌چنین از حضور این فیلم درجشنواره فیلم فجر امسال خبر می‌دهد.

گفتنی است مجید مجیدی و کمال تبریزی از کار‌گردانان مطرح سینمای ایران پیش از این و در اوایل سال جاری به اظهار نظر درباره فیلم آتشکار پرداخته بودند.

کمال تبریزی دراین‌باره گفته بود: من فیلم آتشکار را دیده‌ام و به نظرم طنز مدرنی دارد و بسیار جذاب است. واقعا نمی‌فهمم که چرا مانع نمایش این فیلم شدند!

مجیدی نیز که فیلم آتشکار را دیده بود اوائل سال جاری در گفت‌وگویی درباره این فیلم گفته بود‌: آتشکار فیلم خوبی شده است و حتی ما تلاش کردیم که این فیلم اکران شود. من معتقدم این فیلم،  فیلم بدی نیست و امیدوارم که امکان نمایش این فیلم فراهم شود.

"آتشکار " دومین ساخته محسن امیریوسفی که از مضمونی طنز برخوردار است همانند فیلم‌هایی چون "تسویه حساب "و "صدسال به این سالها" چند سالی است که درانتظار اکران در سینماها به سر می‌برد.

به گزارش 30 نما همچنین آتشکار را باید یکی از غایبان بزرگ جشنواره بیست‌وهشتم دانست که با وجود انبوه فیلم‌های توقیفی در این جشنواره کمی محل اعراب است.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.