۱۶ آذر ۱۳۸۹

فیلم جدید مازیار میری در صداگذاری متوقف شد

« سعادت آباد » به جشنواره 29 نمی‌رود

۳۰نما ـ به گزارش 30نما و به گفته همایون اسعدیان این فیلم در مرحله صداگذاری و به دلیل کمبود بودجه از ادامه روند تولید بازمانده و امید چندانی برای رسیدن فیلم به جشنواره فجر وجود ندارد.

در حالی که به نظر می‌رسد صحبت‌های صریح و انتقادی مازیار میری در برنامه‌ی هفته‌ی گذشته هفت به جنجال تازه‌ی سینمای ایران تبدیل شود، در خبرهایی که این روزها از روند تولید فیلم « سعادت آباد » جدیدترین ساخته مازیار میری به گوش می‌رسد، احتمال نرسیدن فیلم به جشنواره بیست و نهم قوت گرفته است.

سعادت آباد پنجمین ساخته میری در مقام کارگردان است که پیش از آن فیلم کتاب قانون از وی به اکران عمومی در آمده است. فیلم‌نامه جدیدترین ساخته میری را امیر عربی نوشته است که داستان زندگی زنی به اسم یاسی است که در زندگی مشترک‌اش با محسن دچار تردیدهایی شده،او تصمیم می‌گیرد برای محسن جشن تولدی بگیرد و خاطراتی را یادآوری کند. یاسی برای بهتر برگزار کردن مهمانی، همه چیز را از قبل پیش‌بینی می‌کند، غافل از این که همه چیز مطابق با خواسته او پیش نمی‌رود... 

به گزارش 30نما و به گفته همایون اسعدیان این فیلم در مرحله صداگذاری و به دلیل کمبود بودجه از ادامه روند تولید بازمانده و امید چندانی برای رسیدن فیلم به جشنواره فجر وجود ندارد.

به گزارش 30نما هر چند پیش از این و بر سر اکران فیلم پاداش سکوت در جشنواره بیست و پنجم مازیار میری صراحتا اعلام کرد که دیگر هیچ کدام از آثارش در جشنواره به نمایش در نخواهد آمد؛ اما بگو مگو های جدید او در برنامه هفت ابهامات حضور این فیلم را در جشنواره امسال به حداقل رسانده است.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.