۱۶ آذر ۱۳۸۹

بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر

برف روی شیروانی داغ در راه جشنواره

۳۰نما ـ برف روی شیروانی داغ عنوان جدیدترین ساخته محمدهادی کریمی در مقام کارگردان است که با بازی شهاب حسینی و هنگامه قاضیانی برای حضور در جشنواره بیست و نهم آخرین مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد.

فیلم سینمایی "برف روی شیروانی داغ" به کارگردانی محمدهادی کریمی برای نمایش در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود.


محمدهادی کریمی به خبرنگار مهر گفت: "برف روی شیروانی داغ" در مرحله نهایی میکس صدا و موسیقی است و علیرضا علویان این مرحله را انجام می‌دهد، با توجه به شرایط به نظر نمی‌رسد بتوانیم فیلم را اکران کنیم و "برف روی شیروانی داغ" برای نمایش در جشنواره فیلم فجر امسال آماده می‌شود.

داستان "برف روی شیروانی داغ" درباره فردی مشهور است که با مرگش اثری رازآلود از او به جای می‌ماند که پرسش‌هایی را در ذهن نزدیکان او رقم می‌زند.  شهاب حسینی، آنا نعمتی، کورش تهامی، خاطره اسدی، امیرحسین آرمان، فرخ نعمتی و هنگامه قاضیانی بازیگران این فیلم هستند.

تدوین "برف روی شیروانی داغ" را حسین غضنفری انجام داده، موسیقی را بهزاد عبدی ساخته است. محمدهادی کریمی فیلم‌های سینمایی "امشب شب مهتابه" و "غیرمنتظره" را کارگردانی کرده است.

نظرات کاربران (۲)

شما هم نظر دهيد comment
  • ba tashkor az zahamat shoma . agar zahmat bekeshid ye foldr joda mokhtas be har bazigar salam.va kargardan tanzim farmaeed ba axhay anan mamnon misham

    hanieh sadat habibi (۸ دی ۱۳۸۹، ساعت ۲۳:۵۹)
  • به نظر من خانم قاضیانی بازیگر قابلی هستند .ان شا الله موفق باشند

    لاله بهاری (۱۶ بهمن ۱۳۸۹، ساعت ۱۳:۲۲)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.