۱۸ آذر ۱۳۸۹

پیش‌بینی‌های جدید سینمایی

احتمالا جعفر پناهی می‌تواند فیلم بسازد !

۳۰نما ـ به گزارش 30نما آنطور که از صحبت‌های سجادپور قابل برداشت است این است که هیچ‌گونه محدودیتی بر اساس قوانین و ضوابط برای کار کردن جعفر پناهی در سینمای ایران وجود ندارد و این کارگردان سینمای ایران که در اتفاق‌های پس از خرداد 88 روانه زندان شده بود می‌تواند به فعالیت‌های صنفی خود ادامه دهد.

مدیر کل اداره نظارت و ارزشیابی در ارتباط با این موضوع که گفته می‌شود،‌جعفر پناهی فیلمنامه‌ای را برای یک کار ویدئویی به وزارت ارشاد فرستاده است،‌به ایسنا گفت: هنوز در این زمینه چیزی به دست ما نرسیده است و موضوع زمانی برای ما رسمی می‌شود که پرونده‌ای در دست داشته باشیم، در غیر این صورت اخبارو گفته‌ها ملاک کار ما نیست.

به گزارش 30نما آنطور که از صحبت‌های سجادپور قابل برداشت است این است که هیچ‌گونه محدودیتی بر اساس قوانین و ضوابط برای کار کردن جعفر پناهی در سینمای ایران وجود ندارد و این کارگردان سینمای ایران که در اتفاق‌های پس از خرداد 88 روانه زندان شده بود می‌تواند به فعالیت‌های صنفی خود ادامه دهد.

به گزارش 30نما با توجه به حسن نیت معاونت جدید سینمایی کشور نسبت به تمامی اقشار سینما و رفع توقیف آثاری که در دوره گذشته انجام گرفته است، امید آن می‌رود که با این موضوع احتمالی نیز با حسن نیت برخورد شود تا فیلم‌سازی همچون جعفر پناهی بتواند به روند فیلم‌سازی سالهای دور خود بازگردد.

سجادپور درباره‌ی وضعیت اکران « آتشکار» و تغییرات صورت گرفته درآن هم اظهار کرد: نسخه‌ی اکران فیلم فرق چندانی با نسخه‌ی جشنواره‌ای آن نخواهد داشت و فقط شورای مربوط برای آماده شدن این کار به منظور اکران پیشنهاداتی را ارائه کرده‌اند که کارگردان محترم فیلم کاملا همکاری کرد و اکنون مساله خاصی وجود ندارد. البته اکران این فیلم به صورت محدود خواهد بود و برای آن محدودیت‌های سنی و جغرافیایی اعمال خواهد شد که محدودیت‌ سنی آن در تمام تبلیغات هم اعلام می‌شود.

 

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.