۲۱ آذر ۱۳۸۹

در راه جشنواره بیست و نهم

مرهم به جشنواره فجر می‌رود

۳۰نما ـ علیرضا داوود نژاد از حضور فیلم "مرهم" در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

علیرضا داوود نژاد از حضور فیلم "مرهم" در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.
علیرضا داوود نژاد در این ارتباط  گفت: "مرهم" در ادامه حضورهای بین المللی خود در جشنواره بین المللی چنای که از تاریخ 15 تا 23 دسامبر (24 آذر تا دوم دی ماه)در هند برگزار می‌شود، به نمایش در می‌آید. همچنین در جشنواره بین المللی فیلم دبی که از 12 تا 19 دسامبر برپا خواهد شد نیز حضور دارد.

وی افزود: "مرهم" همچنین در بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر نیز به نمایش در می آید. متاسفانه در بخش سرمایه گذاری برای فیلم "کلاس هنرپیشگی" که پروانه ساخت آن را نیز دریافت کردیم، نتوانستیم همکاریهای لازم را جذب کنیم و برنامه هایی که در این بخش داشتیم به نتیجه نرسید، به همین دلیل تولید این فیلم در حال حاضر متوقف است.

در فیلم سینمایی"مرهم" طناز طباطبایی، رضا داودنژاد، محمدرضا داودنژاد، احترام‌السادات حبیبیان و جمعی از نابازیگران ایفای نقش می‌کنند. داودنژاد این فیلم را با سرمایه‌‌گذاری مؤسسه رسانه‌های تصویری ساخته است.

 
علیرضا داودنژاد فیلمهای سینمایی "خانه عنکبوت" ،"نیاز"،"خلع سلاح" ، "بچه‌های بد"، "هوو"، "هشت پا"، "تیغ‌زن" و... را کارگردانی کرده است.
 
طناز طباطبایی، علیرضا داوود نژاد، کبری حسن زاده و احترام سادات حبیبیان نیز برای نمایش "مرهم" به جشنواره دبی می‌روند. پخش این فیلم بر عهده رسانه بین المللی شهرزاد فیلم است.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.