۳۰ دی ۱۳۸۹

انتخاب اعضای هیئت داوران انجمن منتقدان و چند نکته

۳۰نما ـ این فهرست در حالی منتشر می شود که حضور یک کارگردان و یک نمایش نامه نویس در میان داوران انجمن تعجب بسیاری از منتقدان را در پی داشته و استفاده نکردن از طیف ها و تفکرات مختلف جامعه منتقدین در این ترکیب باعث سوال شده

به گزارش سایت 30نما و به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، آنتونیا شرکا، ناصر صفاریان، شاپور عظیمی، سعید قطبی‌زاده، کیوان کثیریان، اسماعیل میهن‌دوست و چیستا یثربی، هفت داور انجمن منتقدان هستند که در 9 رشته تمامی فیلم‌های به نمایش در آمده در جشنواره را داوری می‌کنند.

بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه، بازیگری زن و مرد اصلی و مکمل، خلاقیت و استعداد درخشان و نوآوری فنی ، 9 رشته‌ای هستند که منتقدان برگزیدگان خود را در قالب آن معرفی می‌کنند.

برگزیدگان این تیم داوری پس از برگزاری جشنواره طی مراسمی معرفی خواهند شد.

به گزارش 30نما این فهرست در حالی منتشر می شود که حضور یک کارگردان و یک نمایش نامه نویس در میان داوران انجمن تعجب بسیاری از منتقدان را در پی داشته و استفاده نکردن از طیف ها و تفکرات مختلف جامعه منتقدین در این ترکیب باعث این سوال شده که چرا به جای منتقدین باید از کسانی غیر از آنها در این ترکیب استفاده بشود. اتفاقی که در سالهای گذشته هم افتاده و سوالش سالهاست که بی جواب مانده.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.