۳۰ دی ۱۳۸۹

از 5 بهمن در مریوان

« یک پذیرایی ساده » توسط مانی حقیقی

۳۰نما ـ بنا بر این گزارش طبق برنامه‌ریزی انجام شده تمام صحنه‌های فیلم مانی حقیقی در مریوان کردستان فیلمبرداری خواهد شد. قرار است طی روزهای آینده چند بازیگر دیگر به این جمع اضافه شوند.

به گزارش سایت 30نما؛ تعدادی از بازیگران این فیلم انتخاب شده‌اند و مانی حقیقی این روزها آخرین مراحل پیش‌تولید فیلمش را سپری می‌کند. نقش‌های اصلی «یک پذیرایی ساده» را مانی حقیقی و ترانه علیدوستی بازی می‌کنند و بقیه بازیگران فیلم در سکانس‌هایی جلوی دوربین خواهند رفت.
 
صابر ابر و اسماعیل خلج دیگر بازیگرانی هستند که حضورشان در فیلم مانی حقیقی قطعی شده است. فیلمنامه «یک پذیرایی ساده» را امیررضا کوهستانی و مانی حقیقی نوشته‌اند که یک فیلم جاده‌ای محسوب می‌شود.

بنا بر این گزارش طبق برنامه‌ریزی انجام شده تمام صحنه‌های فیلم مانی حقیقی در مریوان کردستان فیلمبرداری خواهد شد. قرار است طی روزهای آینده چند بازیگر دیگر به این جمع اضافه شوند.

این جدیدترین فیلم مانی حقیقی است که پروانه ساخت آن چندی قبل به تهیه‌کنندگی خودش از سوی اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد صادر شده است.
 
به گزارش 30نما پیش از این قرار بود حقیقی فیلمنامه « باغ آلبالو» را به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان جلوی دوربین ببرد که به دلیل فراهم نشدن شرایط تولید از ساخت آن صرف نظر کرد. فیلم قبلی حقیقی «کنعان» دو سال قبل اکران عمومی شده است.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.