۰۱ بهمن ۱۳۸۹

تا پایان امسال فیلم برداری سریال تمام می شود

نعمت الله « وضعیت سفید » را تمام می کند

۳۰نما ـ تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «وضعیت سفید» تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.

 

به گزارش سایت 30نما؛ تاکنون 85 درصد از تصویربرداری سریال «وضعیت سفید» به کارگردانی حمید نعمت ا... انجام شده و گروه هم اکنون در لوکیشن باغ و چند جاده حضور دارند. کار تا اواخر سال جاری تولیدش به پایان خواهد رسید تا پخش آن هرچه زودتر از شبکه سوم سیما آغاز شود. ضمن اینکه تدوین نیز به طور همزمان با تصویربرداری در حال انجام است.

عرفان ابراهیمی، ستاره اسکندری، مونا احمدی، افسانه بایگان، حسن پورشیرازی، افسانه چهره آزاد، امیرحسین رستمی، اسماعیل سلطانیان، علی سلیمانی، فرهاد شریفی، زنده یاد مهین شهابی، شیرین شهباززاده، ناصر شهریاری، عباس غزالی، یونس غزالی، لیندا کیانی، سهیلا گلستانی، پوراندخت مهیمن، رابعه مدنی، آشا محرابی، عزت‌ا... مهرآوران، اصغر نقی زاده و سارا همتی از بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: به هنگام شروع موشک باران تهران از زمستان 1366 اعضای خانواده‌‌ای پرجمعیت که تقریباً همه با هم قهر هستند و اختلاف دارند برای دوری از حملات دشمن ساکن باغ مادرشان در روستایی واقع در حومه تهران می‌شوند.
 
روستایی وجود داردکه مدرسه اصلی آن تبدیل به محل اسکان بخشی از اهالی جنگ زده شده است. استقرار این خانواده در باغ و هم‌جواری آنها با مردم روستا که در اوج همدلی بسر می‌برند، حوادث گوناگونی را برای خانواده رقم می‌زند که باعث درک آنها از مشکلات یکدیگر و ریشه‌های بی‌اهمیت اختلافاتشان می‌شود. آنان در طی این ماجراها درمی‌یابند که استعداد کمک و یاری به یکدیگر را دارند و...

« وضعیت سفید » به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما در حال تولید است

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.