۰۱ بهمن ۱۳۸۹

برای اولین بار در 30نما منتشر می شود

« توفیق اجباری 2» در راه است؛این بار مهناز افشار

۳۰نما ـ قصه فیلم هم درباره بازیگری به اسم مهناز افشار است که در یک خانواده سنتی با اصول و اعتقادات مشخص بزرگ شده است و حالا که تبدیل به یک چهره مطرح در کشور شده است دردسرهای متعدد و تناقضات زیادی را پیش روی خود می بیند.

 

به گزارش سایت 30نما؛  فیلم سینمایی «توفیق اجباری» که به کارگردانی محمدحسین لطیفی در سال 86 روانه پرده سینماها شد توانست به فروش میلیاردی در سینماهای تهران دست پیدا کند.

یکی از عوامل پرفروش شدن فیلم به ظاهر پرداختن به زندگی شخصی یکی از سوپراستارهای محبوب سینمای ایران بود که خیلی ها را به سینما کشاند. این موضوع باعث شد تا نویسنده فیلمنامه «توفیق اجباری» به فکر نوشتن سری دوم این فیلم باشد.

پیمان عباسی این بار به سراغ زندگی شخصی یک سوپراستار زن رفت و بعد از مذاکراتی که با بازیگران متعدد انجام شد سرانجام بنا بر آن شد که زندگی مهناز افشار به تصویر کشیده شود که همانطور که در قسمت اول این فیلم هم شاهد بودیم با زبان طنز و اغراق به موضوعات پیرامون زندگی او پرداخته شود.
 
قصه فیلم هم درباره بازیگری به اسم مهناز افشار است که در یک خانواده سنتی با اصول و اعتقادات مشخص بزرگ شده است و حالا که تبدیل به یک چهره مطرح در کشور شده است دردسرهای متعدد و تناقضات زیادی را پیش روی خود می بیند.

به گزارش 30نما؛ «توفیق اجباری 2» را قرار است یدالله شهیدی تهیه کند که پیش از این فیلم های «بی وفا» و «شام آخر» را تهیه کرده است و بر خلاف قسمت اول «توفیق اجباری» که محمدحسین لطیفی آن را کارگردانی کرده این قسمت از فیلم را قرار است انوشیروان حداد کارگردانی کند که فیلم اول او محسوب می شود و پیش از این در سمت دستیار اول کارگردان در سینما فعالیت می کرده است.

 

 

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.