۰۶ اسفند ۱۳۸۶

با پیشرفت شصت درصدی کار

باران کوثری و گروه «حیران» به شمال رسیدند

۳۰نما ـ گروه تولید فیلم «حیران» به کارگردانی شالیزه عارف‌پور پس از پایان فیلمبرداری در قائم‌شهر برای ادامه‌ی کار راهی مشهد می‌شوند. این تازه‌ترین فیلم باران کوثری است.

گروه تولید در حال حاضر در قائم‌شهر به‌سر می‌برند و طبق برنامه‌ریزی‌ها تا ۱۲اسفند در این شهر مشغول فیلمبرداری هستند و بعد از آن راهی مشهد خواهند شد. طبق گفته تهیه‌کننده‌ی فیلم، فیلمبرداری پروژه ۲۴ اسفند به پایان خواهد رسید که دو روز آخر فیلبرداری در تهران است. باران کوثری، مهرداد صدیقیان، خسرو شکیبایی، فرهاد اصلانی، ژاله صامتی، فوژان عارف‌پور، محسن و پارسا مکاری و احمد یاوری‌شاد از بازیگران «حیران» هستند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ماهی دختر روستایی با حیران مهاجر جوان افغانی آشنا می‌شود و با وجود مخالفت خانواده با او ازدواج می‌کند، پیوندی که پیامدهای بسیار دارد.»

«حیران» محصول سازمان سینمایی ۷۹ است. عارف‌پور دستیار و برنامه‌ریز فیلمسازانی چون بنی‌اعتماد، محمدرضا هنرمند و علیرضا رئیسیان بوده و فیلم‌های مستند «زیر پوست باران»، «گل در تاریکی» و «درون من» و فیلم کوتاه «سایه ماه» را در کارنامه‌ی خود دارد. عوامل تولید فیلم عبارتند از فیلمنامه: عارفپور و نغمه ثمینی، مشاور کارگردان: رخشان بنی‌اعتماد، مدیر فیلمبرداری: حسین جعفریان، طراح: امیر اثباتی، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، صدابردار: ساسان نخعی، مدیر تولید: نوا روحانی، عکاس: گلاره کیازند، تهیه‌کنندگان: بنی‌اعتماد و کوثری، با مشارکت بانک اقتصاد نوین و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.