۳۰ بهمن ۱۳۸۹

افتخاری دیگر برای سینمای ایران و اصغر فرهادی

باز هم فرهادی بر بام برلیناله

۳۰نما ـ در حالی كه دو ساعت به مراسم اختتامیه شصت و یكمین دوره جشنواره برلین مانده است خبرهای موثقی از برلین درباره موفقیت فیلم جدید فرهادی به گوش می رسد.

در حالی كه دو ساعت به مراسم اختتامیه شصت و یكمین دوره جشنواره برلین مانده است خبرهای موثقی از برلین درباره موفقیت فیلم جدید فرهادی به گوش می رسد.

به گزارش 30نما اصغر فرهادی كارگردان مطرح و صاحب سبك سینمای ایران كه این روزها و بعد از موفقیت چشم گیر « درباره الی» با « جدایی نادر از سیمین» مجددا نامش بر سر زبان ها افتاده توانسته است در شصت و یكمین دوره جشنواره برلین بعد از جلب نظر منتقدین صاحب نام دنیا و معطوف كردن رسانه های معتبر بین المللی به سمت فیلم خودش؛ جایزه بهترین فیلم بخش مسابقه ی برلین از نگاه داوران مستقل را دریافت كند.

بنا بر این گزارش شب گذشته محمود كلاری و پیمان معادی به دعوت جشنواره برلین برای گرفتن این جایزه به تیم 5 نفره فیلم « جدایی نادر از سیمین» پیوسته اند.

به گزارش 30نما بعد از جشنواره آسیا پاسفیك در سال گذشته كه فرهادی توانست تنها به خاطر فیلمنامه چاپی « جدایی نادر از سیمین» جایزه بهترین فیلم نامه را دریافت كند این بار نیز با موفقیت در جشنواره برلین دومین جایزه بین المللی خود را كسب می كند.

به گزارش 30نما به نظر می رسد تور بین المللی « جدایی نادر از سیمین» با این موفقیت آغاز خواهد شد و باید منتظر جوایز معتبر دیگری برای آخرین فیلم فرهادی باشیم.

سایت 30نما ضمن آنكه افتخار می كند برای اولین بار در ایران این خبر را روی خروجی خود قرار می دهد؛ به نوبه خود این موفقیت را به اصغر فرهادی و دست اندركاران فیلم « جدایی نادر از سیمین» تبریك می گوید.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.