۰۱ اسفند ۱۳۸۹

در پی عدم حضور نماینده وزارت ارشاد در قرعه كشی های این سریال

قرعه كشی های قهوه تلخ دروغ است!؟

۳۰نما ـ به گزارش 30نما گویا قرعه كشی های هفتگی و ماهانه ی این سریال بدون هیچ نظارتی و بدون هیچ گونه اعلام نتیجه ای پیش می رود كه از این رو نماینده وزارت ارشاد نسبت به موضوع واكنش نشان داده است.

سریال قهوه تلخ كه این روزها به دلیل تبلیغات فراوان و قرعه كشی های هفتگی و همچنین موضوع طنز آن یكی از پرمخاطب ترین سریال های شبكه ویدئویی شده است و گوی رقابت را از تلویزیون ربوده است این روزها با یك چالش جدید مواجه شده است.

به گزارش 30نما گویا قرعه كشی های هفتگی و ماهانه ی این سریال بدون هیچ نظارتی و بدون هیچ گونه اعلام نتیجه ای پیش می رود كه از این رو نماینده وزارت ارشاد نسبت به موضوع واكنش نشان داده است.

به گزارش 30نما در پی عدم پرداخت جوایز "قهوه تلخ " به مخاطبان؛ نماینده وزارت ارشاد در قرعه‌كشی‌ جوایز «قهوه تلخ» حاضر نمی‌شود در پی خلف‌ وعده عوامل مجموعه «قهوه تلخ» در اهدای جوایز این سریال به مخاطبان، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از این پس در مراسم صوری قرعه‌كشی جوایز قهوه تلخ شركت نخواهد كرد.

در پی درخواست رسمی علیرضا كریمی، مدیركل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از عوامل شركت «تصویر سبز فردا» ـ كه انحصار توزیع و فروش مجموعه قهوه تلخ در سطح كشور را بر عهده دارد ـ برای اعلام شماره تلفن‌ها و مبلغ واریزی برندگان مجموعه قهوه‌ تلخ و عدم ارائه این اطلاعات، وی اعلام كرد «به دلیل حمایت از حقوق مردم، از این تاریخ در هیچ یك از مراسم قرعه‌كشی جوایز این مجموعه شركت نخواهد كرد.

متن كامل نامه مدیركل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این شرح است: «نظر به اینكه حدود 2 ماه قبل آمار دقیقی از اسامی، شماره تلفن و مبلغ واریزی برندگان مجموعه قهوه‌ تلخ را خواستار شدم و آن شركت در ارائه آمار دقیق ناتوان بود زیرا مجموعه‌های 1 و 2 و 3 تا آن زمان پرداخت نشده بود و هنوز گویا كماكان پرداخت نشده است و از طرف دیگر در تاریخ 25 بهمن 89 شفاهاً از شما خواسته شد تا مستندات قانونی خود را در خصوص اهدای جوایز برندگان ارائه كنید كه تا این زمان مداركی ارسال نشده است، لذا به دلیل حمایت از حقوق مردم كه اكثریت قریب به اتفاق به واسطه جوایز به سمت آن مجموعه آمدند و به دلیل وظیفه‌ای كه در عهده‌ دارم از این تاریخ در هیچ یك از مراسم قرعه‌كشی شما شركت نمی‌كنم.

زیرا احساس می‌كنم علی‌رغم آنكه حفاظت از حقوق مردم از جمله وظایف قوه محترم قضائیه است ولی عدم حضور اینجانب نیز برای اطلاع‌رسانی مردم از نحوه دریافت حقوقشان مؤثر است. رجا واثق دارم یا هیچ یك و یا اكثریت برندگان وجه نقد از وضع خود و میزان مبلغ جایز خود خبری ندارند زیرا تماس‌های اینجانب حاكی از این موضوع است لذا تمامی شماره‌های موجود (برندگان) اگر از طریق شما مطلع نشوند و گزارشی به اینجانب نرسد، بدیهی است آنها به طریق مقتضی مطلع و به نشانی شما ارجاع خواهند شد.

البته بدیهی است با اعلام رسانه‌ای این موضوع برای همیشه مردم نسبت به قرعه‌كشی‌های این چنینی خوش‌بینی خود را از دست خواهند داد؛ تأكید می‌كنم برای پرداخت حق و حقوق مردم و قولی كه داده‌اید كوشا باشید.»

نظرات کاربران (۱۴)

شما هم نظر دهيد comment
 • در سایتتونو گل بگیرید عوضیا

  پویا (۱۵ مرداد ۱۳۹۰، ساعت ۲۲:۴۶)
 • اخوی اخر نفهمیدیم کی این وسط راست میگه کی زیراب میره؟

  طرفدار حق <اگه باشه> (۳۰ مرداد ۱۳۹۰، ساعت ۱۴:۳۲)
 • معلومه که کاملا مغرضانه نوشته شده! وزارت ارشاد و حمایت از حقوق مردم؟! یکی نیست به ایشون یادآوری کنه که قرعه کشی برای رسمیت داشتن به حضور نماینده دادستانی نیاز داره نه نماینده وزیر ارشاد! مغرضانه بودنش هم از اینجا معلومه: «...اكثریت قریب به اتفاق به واسطه جوایز به سمت آن مجموعه آمدند...» آخه آدم حسابی! مومن! مردم برای جایزه می رن بانک حساب باز می کنن نه اینکه CD بخرن! درضمن شرکت های عرضه محصولات ویدئویی دیگه هم دارن جایزه می دن، مثل هنرنمای پارسیان، پس مردم باید اونها رو هم مدام بخرن دیگه!

  بابک (۲۵ اسفند ۱۳۸۹، ساعت ۰۲:۳۸)
 • چیز عجیبی نیست که !!!مانند قرعه کشی تمامی بانک های جمهوری اسلامی

  سید (۲۵ اسفند ۱۳۸۹، ساعت ۱۸:۳۹)
 • من فکر می کنم این مسئول ارشاد احساس حسادت می کنه یا می خواد چهره عوامل این مجموعه رو خراب کنه مردم کار مهران مدیری رو دوست دارن خیلی طرف دار مردم هستند . می ذاشتند تو تلویزیون پخش بشه

  میلاد (۱۷ اسفند ۱۳۸۹، ساعت ۲۲:۴۸)
 • اقای محترم اگه دلت میسوزه یه کاری کن از این به بعد برنامه های این مدلی از تلوزیون پخش بشه،نه اینکه حرف زیادی بزنی.در ضن خاک بر سر اونای که واسه جایزه خریدنش.

  raha (۹ فروردين ۱۳۹۰، ساعت ۰۳:۵۳)
 • به نظر من هم همه اش الكی است هیچ قرعه كشی نشده چون گاها ده شماره رد می شود حتی اسمی هم اعلام نمی كنند سایت شان هم هفته میشه كه بروز نمیشه

  بهراد (۱۰ فروردين ۱۳۹۰، ساعت ۱۱:۰۷)
 • اینا همه فیلمای الکی مهران مدیریه. همه میدونن این پسر یلا قبا که تو تلویزیون بزور راش دادن حالا آدم شده. درسته داره ما رو می خندونه دستش درد نکنه اما دلیل نمیشه که تو قرعه کشی فیلم بازی کنه و فروش میلیاردی رو تنها بالا بکشه. مردم در عوض قرعه کشی و به خاطر پشتیبانیش قول دادن سی دی هاشو کپی نکنن. اونم باید آدم باشه خوب. میدونید فروش هر مجموعش بیش از دو میلیارد تومن درآمد داره و حدود 48 مجموعست که می شه حدود 100 میلیارد تومن

  علی رضا حسینی بای (۲۱ فروردين ۱۳۹۰، ساعت ۰۲:۱۷)
 • کار خوب همیشه مخالف داره... مهران مدیری ما حمایتت می کنیم... به حرف های این ... هم اهمیت نمیدیم

  آرش لک زاده (۷ ارديبهشت ۱۳۹۰، ساعت ۰۰:۴۶)
 • سعی نکنید با اینجور نوشته ها چهره ی مهران مدیری رو تخریب کنید. برادر همکارمون در این دوره ی گذشته پراید برنده شد.

  ایمان (۷ ارديبهشت ۱۳۹۰، ساعت ۰۸:۱۶)
 • قرعه كشی توی ایران چرنده ، حساب كتاب نداره . اولاً كه وجود نداره دوماً اگه باشه هم پارتی بازی توی این قضیه مثل تمام جاها بیداد می كنه!!!!!

  R (۷ ارديبهشت ۱۳۹۰، ساعت ۰۸:۴۹)
 • ازاینکه قرعه کشیهای سریال قهوه تلخ جنبه واقعی ندارندجای تعجب نیست چون اساسادرکشورمااین چیزهاحرام است وفقط جنبه تبلیغاتی دارد.درضمن ازکی تاحالامسئولان وزارت فرهنگ وارشاددلشان به حال حقوق ملت میسوزد.یکی نیست بگه آقاشما را چه به این حرفها.

  شبگرد (۷ ارديبهشت ۱۳۹۰، ساعت ۲۲:۱۸)
 • من یکی از اعضای خانوادم تو مجموعه7 یا 8 صد هزار تومن برنده شد ولی تا به حال که بهش ندادن!!!!

  حسین (۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۰، ساعت ۰۱:۳۹)
 • من تو قرعه کشی دوره 13 برنده یک میلیون شدم اما با گذشت 2 ماه هنوز هیچ خبری از جایزه نیست. ایمیل هم زدم جواب ندادند. شماره تلفن هم ندارند

  من (۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۰، ساعت ۰۴:۰۳)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.