۱۸ اسفند ۱۳۸۶

«به‌همین سادگی»، «زن دوم»، «دایره زنگی» و «مجنون لیلی»

اکران نوروز از سوی سینمادارها و تهیه‌کنندگان مشخص شد

نمایی از «مجنون لیلی»

۳۰نما ـ در پی تعلل شورای صنفی نمایش از اعلام فهرست فیلم‌های نوروز و توافق تهیه‌کنندگان با سینماداران، ترکیب چهارفیلم از پنج فیلم نوروز ۸۷ تقریبا قطعی به‌نظر می‌رسد.

«مجنون لیلی» ساخته‌ی قاسم جعفری در گروه سینمایی آفریقا، «به همین سادگی» ساخته‌ی رضا میرکریمی در گروه سینمایی استقلال، «دایره زنگی» ساخته‌ی پریسا بخت‌آور در گروه سینمایی قدس و «زن دوم» ساخته‌ی سیروس الوند در گروه سینمایی آزادی فیلم‌هایی هستند که نوروز امسال به نمایش عمومی درمی‌آیند و در این میان تنها تکلیف گروه پنجم نامشخص است که فیلم‌های «همیشه پای یک زن در میان است» و «تیغ‌زن» از شانس بیشتری برای نمایش در این گروه برخوردارند؛ ضمن این‌که بنابراعلام تهیه‌کنندگان «زن‌ها فرشته‌اند» اکران این فیلم به پایان بهار موکول شده است. «کنعان» دیگر فیلم متقاضی نمایش در نوروز امسال است.
اکران نوروز از بیست‌ودوم اسفندماه آغاز می‌شود و به‌جز «تیغ‌زن» داودنژاد دیگر تهیه‌کنندگان از صدور پروانه‌ی نمایش فیلم‌هاشان خبر داده‌اند؛ به این ترتیب گویا مشکل نمایش فیلم‌های تازه کمال تبریزی و پریسا بخت‌آور که پیش از این درباره‌شان شایعاتی منتشر شده بود، حل شده است.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.