۱۱ فروردين ۱۳۸۸

با رسیدن به مرز یک میلیارد

اخراجی‌ها 2 افسانه ای می شود

۳۰نما ـ فروش بی سابقه «اخراجی‌ها 2» در تهران و ده ها شهر کشور که با فاصله بسیار طولانی نسبت به فیلم دوم جدول فروش قرار دارد، در آستانه یک رکورد تاریخی است.

به گزارش 30نما، «اخراجی‌ها 2»دومین ساخته سینمایی مسعود ده نمکی که در ادامه ساخت تریلوژی « اخراجی‌ها » ساخته شده است، با اختلاف فاحش نسبت به فیلم دوم اکران نوروز به ادامه فروش خود ادامه می دهد. این فیلم پس از گذشت 9 روز و با در اختیار داشتن 28 سینما در تهران به رقم 920 میلیون تومان دست یافته که با توجه به زمان اندک قبل از اکران فیلم و نبود فرصت تبلیغات تلویزیونی و محیطی، انتظار بیش از روزی 150 میلیون نیز دور از دسترس نخواهد بود.

فیلم سینمایی « سوپر استار » یازدهمین ساخته تهمینه میلانی که در جشنواره فیلم فجر سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای بازی شهاب حسینی به دست آورده است، با در اختیار داشتن 24 سینما و فروش 150 میلیون تومانی در رده دوم جدول فروش اکران عید قرار گرفته است.

هم چنین فیلمهای « وقتی همه خوابیم » ساخته بهرام بیضایی و « بیست » ساخته عبدالرضا کاهانی با فروش مشابه 82 میلیونی در نه روز مشترکا در رده سوم جدول فروش قرار می گیرند. گفتنی است با رشد فروش روزانه این دو فیلم، پیش بینی می شود رفته رفته به رقم فروش آنها اضافه شود.

نظرات کاربران (۲)

شما هم نظر دهيد comment
  • besiar film zeybaye ast makhsoosan ba bazi amin hayayee mamanoon az aghaye masood deh namaki

    yasi (۱۴ فروردين ۱۳۸۸، ساعت ۱۲:۳۷)
  • ba salam.. besiar az in film lazat boradam.ekhrajiha joze madud filmhayi bu d k toam ba khande va geryaheye vaghei baraye binande bud

    samira (۲۴ فروردين ۱۳۸۸، ساعت ۱۰:۴۹)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.