۱۱ فروردين ۱۳۸۸

وودی آلن کلید زد

همکاری نیکول کیدمن در فیلم جدید وودی آلن

مهر ـ کیدمن 42 ساله پارسال فیلم حماسی "استرالیا" ساخته باز لورمن را روی پرده داشت که در آن با هیو جکمن همبازی بود. او موزیکال "9" به کارگردانی راب مارشال را در مرحله پس از تولید دارد و "قطب‌نمای طلایی"، "تهاجم" و "مارگو در عروسی" از دیگر فیلم‌های او در دو سال اخیر است.

بازیگر برنده اسکار به گروه بازیگران فیلم جدید وودی آلن شامل آنتونیو باندراس، جاش برولین، آنتونی هاپکینز، فریدا پینتو و نومی واتس اضافه شد.

ورایتی اعلام کرد نیکول کیدمن جدیدترین بازیگر پروژه تازه آلن است که عنوان آن هنوز مشخص نشده و داستان آن در لندن روی می‌دهد.

فیلمبرداری تابستان امسال آغاز می‌شود و هزینه تولید فیلم را شرکت مدیاپرو تامین می‌کند که روی "ویکی کریستینا بارسلونا" فیلم قبلی آلن نیز سرمایه‌گذاری کرد.

کیدمن 42 ساله پارسال فیلم حماسی "استرالیا" ساخته باز لورمن را روی پرده داشت که در آن با هیو جکمن همبازی بود. او موزیکال "9" به کارگردانی راب مارشال را در مرحله پس از تولید دارد و "قطب‌نمای طلایی"، "تهاجم" و "مارگو در عروسی" از دیگر فیلم‌های او در دو سال اخیر است.

کیدمن سال 2003  برای بازی در نقش ویرجینیا وولف نویسنده بریتانیایی در فیلم "ساعت‌ها" برنده اسکار شد و سال 2002 نیز برای "مولن روژ" نامزد اسکار بود.

آلن 74 ساله فیلم کمدی "هرچه نتیجه‌بخش باشد" را آماده نمایش دارد که 19 ژوئن اکران می‌شود و فیلم افتتاحیه هشتمین جشنواره ترایبکا است. او چهار فیلم قبلی خود "امتیاز نهایی"، "خبر دست اول"، "رویای کاساندرا" و "ویکی کریستینا بارسلونا" را در بریتانیا و اسپانیا ساخت.

نظرات کاربران (۱)

شما هم نظر دهيد comment
  • خوب بود

    َامیر (۲۳ تير ۱۳۸۸، ساعت ۰۱:۵۲)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.