۱۳ فروردين ۱۳۸۸

گفتگو با خسرو معتضد (مورخ)

از سریال یوسف پیامبر بدم آمد

۳۰نما ـ خسرو معتضد تاریخ نگار نام آشنای ایرانی در این گفت و گویی کوتاه درباره برخی چهره ها و فیلم ها، اظهار نظرهای جالبی کرده است که خواندنش خالی از لطف نیست.

خسرو معتضد تاریخ نگار ایرانی  گفت وگویی با همشهری جوان کرده و در این گفت و گو از مهران مدیری و لورل هادی تعریف کرده و به انتقاد از سریال یوسف پیامبر(ع) ،فیلم میلیونر زاغه نشین وغیره پرداخته است. او همچنین دراین مصاحبه وقتی نظرش را درباره علی پروین پرسیده اند گفته است: پروین را نمی شناسم.

 یوسف و زلیخا

 این را باید بگویم که از سریال یوسف و زلیخا بدم آمد . دوبار دیدم و بدم آمد.

مهران مدیری

 من کارهای مهران مدیری را دوست دارم. البته باید بگویم هیچ کس برایم لورل و هاردی نمی شود.

میلیونر زاغه نشین

 یک فیلمی ساخته اند به اسم بورات که مثل فیلم میلیونر زاغه نشین فیلم کثیفی بود. این فیلم را درنهایت بی شرمی ساخته اند. ببین این فیلم آبرویی برای هندوستان گذاشته است؟ ۸ تا اسکار بهش داده اند برای اینکه بگویند شما درچه سرزمین بهشت آسایی زندگی می کنید!

 علی حاتمی

 خیلی هنرمند بود. دید سینمایی بسیار عالی داشت.  ولی درباره تاریخ اطلاعاتش خیلی کم بود. تاریخ را خیلی زیبا می دید.  ولی حداقل تاریخ اخیر ایران اصلا چیز زیبایی نبوده است.

 پرویز پرستویی

 پرستویی دوست من است. با هم سلام علیک داریم ولی من یک ایرادی بهش دارم که به خودش هم گفتم. گفتم چرا کارگردان دوئل، اسم فیلمش را دوئل گذاشته است. دوئل یعنی چی؟ جنگ ایران و عراق چه ربطی به دوئل دارد؟

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.