۱۳ فروردين ۱۳۸۸

گفتگو با شهاب حسینی بازیگر فیلم سوپر استار

سینما جای گفت و گو نیست

۳۰نما ـ شهاب حسینی می گوید: متاسفانه امروز با یک سینمای دیالوگ محور و گویشی در ایران طرف هستیم که فقط لوکیشن ها عوض می شوند و بازیگر ها فقط حرف می زنند و دیالوگهاست که رد وبدل می شوند و آن اتفاقی که باید برای آدم بیافتد نمی افتد.

شهاب حسینی بازیگر فیلم سوپر استار که با این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر شده است باانتقاد از وضعیت سینمای ایران گفت: متاسفانه امروز با یک سینمای دیالوگ محور و گویشی در ایران طرف هستیم که فقط لوکیشن ها عوض می شوند و بازیگر ها فقط حرف می زنند و دیالوگهاست که رد وبدل می شوند و آن اتفاقی که باید برای آدم بیافتد نمی افتد.

وی در گفت وگویی در پاسخ به سوال که چرا سینمای ایران به اینجا رسیده است گفت :به نظرم شاید یک مقدار روشنفکر مآبانه با آن برخورد کرده ایم. در حالی که سینما در اصل یک بخش از ادبیات است یعنی اساسا زاییده ادبیات است زاییده قصه و داستان است و اصولا سینمای قصه گو سینمای موفق تری است. به خاطر اینکه تکنیک و صنعت در کنار هم قرار می گیرد. سینما جایی برای گفت وگو و مسائل روشنفکرانه نیست .


شهاب حسینی درباره بازی درفیلم سوپر استار گفت: فیلم سوپر استار بعد از واکنش پنجم دومین تجربه من با خانم میلانی بود که تجربه و خاطره خیلی خوبی بود. این فیلم را دوست دارم و کار کردن با خانم میلانی همیشه برایم خوب و خوشایند است.

نظرات کاربران (۴)

شما هم نظر دهيد comment
 • بسیار عالی بود خودایش من کلی عشق کردم میشد گفت یکی از بهترین فیلم هایی هست که دیدیم مخصوصا بازی بففشدث ناشدخئ.

  میلاد (۷ شهريور ۱۳۸۸، ساعت ۱۴:۳۰)
 • کم بد نبود

  safoura (۱۷ تير ۱۳۸۸، ساعت ۱۵:۵۹)
 • aali bud makhsosan bazi shahab hosseyni man ke asheghesham

  azin (۱ آذر ۱۳۸۸، ساعت ۲۱:۴۸)
 • فیلم جالبی نبود ولی بازی شهاب حسینی درجه یک و عالی بود

  سهیل (۱۴ خرداد ۱۳۸۹، ساعت ۱۱:۵۷)
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.